SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient Edelman Polska

Edelman Polska wygrał przetarg na obsługę public relations firmy AstraZeneca - jednego z największych producentów leków na świecie.

Umowa o współpracy została podpisana na czas nieokreślony. 

Współpraca obejmuje m.in. działania z zakresu media relations, wsparcie programów edukacyjnych realizowanych przez AstraZeneca, pomoc w koordynacji współpracy ze stowarzyszeniami pacjenckimi oraz doradztwo strategiczne. 

Za obsługę nowego Klienta odpowiadać będzie zespół Healthcare funkcjonujący w ramach Działu PR Korporacyjnego Edelman Polska. 

AstraZeneca to jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie. Jest producentem nowoczesnych leków przeznaczonych do zwalczania chorób stanowiących najważniejsze wyzwania współczesnej medycyny. AstraZeneca dostarcza leki w 8 głównych dziedzinach medycyny: onkologii, urologii, pulmonologii, gastroenterologii, kardiologii, psychiatrii, anestezjologii oraz antybiotykoterapii. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient Edelman Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl