SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient firmy Arteria

Współpraca firmy Arteria z operatorem sieci kablowej Aster

Firma Arteria podpisała w lutym br. umowę generalną na kompleksowe działania telemarketingowe z największą siecią kablową i internetową w Warszawie - ASTER.

Arteria podpisała generalną umowę z ASTER, która określa zasady współpracy w zakresie wsparcia sprzedaży produktów ASTER poprzez działania z obszaru marketingu bezpośredniego. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Celem współpracy będzie podniesienie efektywności sprzedaży produktów ASTER poprzez włączenie do procesu sprzedaży aktywnych działań telemarketingowych. Poprzez swoich konsultantów dział Contact Center Arterii będzie realizować działania, które mają na celu zaprezentowanie promocyjnej oferty ASTER.

Dział Contact Center Arterii odpowiada za zarządzanie komunikacją z konsumentami/klientami zleceniodawców za pomocą platformy CRM. Arteria pozycjonując się jako firma wspierająca procesy sprzedaży wspomaga działania handlowe swoich klientów z wykorzystaniem narzędzi komunikacji marketingu bezpośredniego. Rolą Contact Center jest również koordynacja działań terenowych struktur sprzedaży. Z efektów działalności Contact Center w pełni korzystają pozostałe działy Arterii - wsparcia sprzedaży, sprzedaży i baz danych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient firmy Arteria

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl