SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy konkurs w TVP

Nowy konkurs na dyrektorów OTV

Zarząd TVP S.A. podjął uchwałę o ogłoszeniu konkursu otwartego na stanowiska dyrektorów oddziałów terenowych TVP w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Określone przez Zarząd TVP warunki udziału w konkursie stwarzają szansę startu większej liczbie kandydatów niż w poprzednim – anulowanym konkursie na stanowiska dyrektorów OTV.

Wśród kryteriów, jakie muszą spełniać kandydaci na dyrektorów OTV są m.in.: wyższe wykształcenie, co najmniej siedmioletni staż pracy, co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w instytucji zajmującej się produkcją programu radiowego lub telewizyjnego, znajomość zasad nadzoru właścicielskiego, audytu i kontroli finansowej przedsiębiorstwa, rachunkowości zarządczej, zasad funkcjonowania rynku reklamowego oraz problematyki danego regionu. Zarząd TVP zrezygnował z wymogu, aby kandydaci na dyrektorów OTV pełnili przez minimum trzy lata kierownicze funkcje w firmie medialnej zatrudniającej co najmniej 80 osób oraz - by posiadali uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Wszystkie kryteria doboru oraz szczegóły dotyczące zgłoszeń kandydatów zostaną podane w ogłoszeniu o konkursie, które zostanie opublikowane w najbliższych dniach.

Komisję konkursową tworzy Zarząd TVP S.A., a przewodniczyć jej będzie Prezes Zarządu TVP.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy konkurs w TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl