SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy magazyn Clear Channel Poland

Ukazał się kolejny numer ClearView - magazynu firmowego Clear Channel Poland

Pismo w całości poświęcone jest koncernowi Clear Channel oraz zagadnieniom związanym z rynkiem reklamy zewnętrznej. Na łamach ClearView zaprezentowane zostały nowości w ofercie Clear Channel Poland, portfolio firmy, wyniki badań efektywności kampanii zrealizowanych w 2003 roku, a ponadto nietypowe i oryginalne działania reklamowe z Polski i zagranicy (czytelnicy dowiedzą się m.in. czy billboardy mogą śpiewać).

Gorącym tematem bieżącego numeru jest oferta Clear Channel Poland na 2004 rok oraz prezentacja identyfikacji wizualnej produktów dostępnych w portfolio firmy. Czytelnicy ClearView jako pierwsi poznają nowy system komunikacji wizualnej nośników Clear Channel Poland. Zespół redakcyjny zaprosił do współpracy redaktor naczelną pisma "Handel", Panią Barbarę Mikusińską-Ozdobińską. Doskonały tekst jej autorstwa znajdą czytelnicy w rubryce Felieton. Kolumna Ludzie może okazać się szczególnie interesująca dla Pań, gdyż w bieżącym numerze pisma zaprezentowana została drużyna piłkarska Clear Channel Poland.

W bieżącym numerze ClearView kontynuowane są zagadnienia związane z autorskim programem edukacyjnym "Sztuka Plakatu Reklamowego", którego celem jest promowanie zasad poprawnej konstrukcji layoutów plakatów komercyjnych, eksponowanych na nośnikach reklamy zewnętrznej. W pierwszym numerze opisane zostały zasady: prostota i zasada jednego dominującego elementu, w bieżącym zaprezentowane są dwie kolejne: wyrazistość i zdecydowane liternictwo.

ClearView ukazał się w nakładzie 1000 egzemplarzy. Wydawany jest w poręcznym formacie 21cm x 21cm, na papierze kredowym, objętość 12 stron. Magazyn jest rozsyłany pocztą do Klientów i Partnerów Clear Channel Poland, agencji reklamowych, domów mediowych i brokerów reklamy oraz mediów branżowych. Ponadto jest dostępny w warszawskiej siedzibie firmy. Istnieje możliwość zamówienia pisma drogą elektroniczną pod adresem: clearview@clearchannel.com.pl. Pod podanym adresem zespół redakcyjny czeka również na uwagi i opinie dotyczące pisma.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy magazyn Clear Channel Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl