SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy miesięcznik ogrodniczy Wydawnictwa Bauer „100 Rad. Moja piękna działka”

W środę 28 lutego ukaże się pierwszy, testowy numer miesięcznika „100 Rad. Moja piękna działka”, który wydaje Wydawnictwo Bauer. Redaktor naczelną pisma została Ryszarda Leks-Maszkowska.

Article

Magazyn „100 Rad. Moja piękna działka" jest skierowany do działkowców praktyków, którzy mają ogródki w Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

Grupą docelową są głównie kobiety 50+, ale pismo ma trafić też do tych wszystkich, którzy stawiają na użytkowy aspekt upraw w swoich ogródkach działkowych. Stąd w miesięczniku najwięcej będzie treści, dotyczących głównie roślin sadowniczych i warzyw. Ważnym elementem są porady działkowców, którzy dzielą się swoimi, sprawdzonymi sposobami na uprawę roślin czy zwalczanie szkodników.

Każdy numer miesięcznika będzie zawierał kalendarz najważniejszych prac na działce w danym miesiącu oraz temat numeru, poświęcony wybranemu zagadnieniu z zakresu upraw. Wsparciem merytorycznym służą eksperci: wykształceni ogrodnicy, jak i praktycy, którzy odpowiadają na pytania nadesłane przez czytelników. Nowością są porady prawne dotyczące ogródków działkowych.

Redaktor naczelną „100 Rad. Moja piękna działka" jest Ryszarda Leks-Maszkowska, która jest również szefową miesięcznika „Mam ogród”.

Pismo ukazuje się w formacie midi, w objętości 48 stron i w cenie 1,79 zł. Nakład wydania wyniesie 110 tys. egz.

Wydanie testowe będzie wsparte kampanią w tytułach Wydawnictwa Bauer.

W listopadzie ub.r. na pozycji lidera średniej sprzedaży ogółem wśród miesięczników o ogrodnictwie uplasował się „Działkowiec”.

Dołącz do dyskusji: Nowy miesięcznik ogrodniczy Wydawnictwa Bauer „100 Rad. Moja piękna działka”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl