SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy naczelny "Cinema"

Po zredagowaniu 44 numerów magazynu "Cinema" Bartek Fukiet odchodzi ze stanowiska redaktora naczelnego.

Z dniem 31 sierpnia ze stanowiska redaktora naczelnego magazynu filmowego 'Cinema' odchodzi Bartek Fukiet, kierujący pismem od lutego 2003 roku. Zastąpi go Tadeusz Jasiński.

Ze stanowiskiem Sekretarza Redakcji "Cinemy" żegna się też Monika Barwicka.

W pożegnalnych słowach skierowanych do czytelników "Cinemy" Bartek Fukiet napisał: To już ostatni numer ze mną jako redaktorem naczelnym (a imię tego numeru czterdzieści i cztery). Czuję się trochę tak, jak automaniak, który musi oddać dopieszczanego przez prawie cztery lata Forda Mustanga. Cóż. C'est la vie. Coś się kończy, coś zaczyna. Zostawiam CINEMĘ - tak samolubnie mniemam - w dobrej kondycji i mam nadzieję, że wraz z osobą nowego szefa zyska na jakości i renomie. Dziękuję wszystkim Autorom i ekipie, która z pasją pomagała mi wcielać w życie moje dziwne pomysły. Dziękuję też wiernym Czytelnikom CINEMY. Na pewno spotkamy się w kinie:-)

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy naczelny "Cinema"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl