SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy prezes Optimusa

16 marca 2004 roku rada nadzorcza powołała w skład zarządu spółki Bogdana Wiśniewskiego na stanowisko prezesa

Do jego głównych zadań należeć będzie zarządzanie inwestycyjno-ekonomiczną działalnością Spółki.

Bogdan Wiśniewski ma 45 lat. Jest absolwentem matematyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. W latach 1984–1991 był dyrektorem generalnym, a następnie prezesem zarządu w Grupie Karen. Pracował także w Dell Computers Poland jako dyrektor sprzedaży. Od 1995 do 2000 r. pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji oraz wiceprezesa zarządu ds. inwestycji w ComputerLand S.A. W tym czasie odpowiedzialny był m.in. za nowe przedsięwzięcia rozwojowe firmy, w tym inwestycje kapitałowe. W ostatnim okresie ponownie związany ze spółką SAD Sp. z o.o. Apple IMC Poland jako dyrektor generalny (wcześniej sprawował tę funkcję w latach 1993-1995).

Równocześnie zarząd OPTIMUS S.A. informuje, że w dniu 16 czerwca 2004 roku wpłynęła do Spółki rezygnacja Zbigniewa Mazura z funkcji wiceprezesa zarządu OPTIMUS S.A.

Zbigniew Mazur pełnił funkcję wiceprezesa zarządu OPTIMUS S.A. w okresie finansowej i ekonomicznej restrukturyzacji Spółki. „Jego praca wydatnie przyczyniła się do uporządkowania struktury Grupy Kapitałowej OPTIMUS oraz obecnego wzrostu wartości akcji OPTIMUS S.A. na WGPW. Fakt, że staję na czele zarządu w okresie tak istotnym dla dalszego rozwoju firmy stanowi dla mnie ogromne wyzwanie zawodowe" - powiedział Bogdan Wiśniewski, nowy prezes OPTIMUS S.A.

Firma OPTIMUS działa od ponad 15 lat. Na WGPW OPTIMUS jest obecny od 10 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy prezes Optimusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl