SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy program rozrywkowy TVP1

'Rodzina jak z nut' to nowy program rozrywkowy, który w niedzielę, 11 marca pojawi się w Jedynce.

Będzie to widowisko telewizyjne, realizowane na żywo, w którym telewidzowie wybiorą najbardziej muzykalną rodzinę w Polsce. Prowadzącym program będzie Robert Rozmus, a wykonaniu utworów będzie towarzyszyła 11-osobowa orkiestra.

W siedmiu kolejnych programach będziemy świadkami rywalizacji dwóch drużyn, z których każda reprezentuje jedną rodzinę. W pierwszych odcinkach eliminacyjnych wyłonione zostaną cztery rodziny, które przejdą do półfinałowych rozgrywek, kolejne dwa odcinki programu będą zmaganiami półfinałowymi, a siódmy odcinek, którego emisja zaplanowana jest na 17 czerwca będzie starciem finałowym.

Wszystkie konkurencje w programie dotyczyć będą muzyki, a większość z nich będzie polegała na porównaniu umiejętności wokalnych konkurujących ze sobą rodzin.
W  każdym odcinku programu „Rodzina jak z nut” drużyny zmierzą się w czterech konkurencjach. W każdej z nich całe rodziny, bądź tylko poszczególni członkowie drużyn, będą śpiewali piosenki przy akompaniamencie towarzyszącej im orkiestry.

W odcinkach półfinałowych jednym z zadań będzie wykonanie utworu w sposób jak najbardziej zbliżony do oryginału. Podobieństwo nie ograniczy się  tylko do walorów dźwiękowych. Dzięki stylistom i wizażystom rodziny upodobnią się do prawdziwych wykonawców. Widzowie będą mogli obejrzeć także kulisy tych przygotowań. Jedna z konkurencji odcinka finałowego to wykonanie utworu w towarzystwie popularnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Po każdej z rund sędziowie będą przyznawali drużynom punkty, ale będą to jedynie opinie ekspertów na temat poziomu wykonania utworów muzycznych prezentowanych w odcinku. To widzowie, w głosowaniu sms-owym zdecydują, która drużyna wygra i przejdzie do półfinału, a następnie finału.

Rodziny do dwóch pierwszych programów zostały już zakwalifikowane poprzez castingi zorganizowane w kilku miastach Polski: w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. W ostatnich dniach marca odbędą się castingi do kolejnych dwóch odcinków eliminacyjnych.

Program będzie realizowany „na żywo” w gdańskim oddziale terenowym Telewizji Polskiej.

Emisja: niedziela o 17.20  (2 x w miesiącu)
Emisje kolejnych odcinków:
11 marca, 25 marca, 15 kwietnia, 6 maja, 20 maja, 3 czerwca, 17 czerwca

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy program rozrywkowy TVP1

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl