SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy projekt agencji Engine

Agencja Engine krzewi edukację ekologiczną

Agencja interaktywna Engine uruchomiła nowy serwis internetowy Polskiego Systemu Recyklingu oraz towarzyszący mu serwis programu ekologicznego pn. "W Trosce o Naturę".

Serwis organizacji PSR (www.psr.pl) adresowany jest do przedsiębiorców, którzy w związku z nowymi uwarunkowaniami prawnymi są zobowiązani do odzysku i recyklingu opakowań wprowadzanych na rynek wraz ze swoimi produktami.

Poza prezentacją PSR oraz obszarów jego działania witryna prowadzi działania polityki informacyjnej z zakresu recyklingu i ekologii. Użytkownicy mają zatem dostęp do słownika pojęć oraz zbioru aktów prawnych, związanych z tematyką odzysku i recyklingu opakowań, a bieżącej komunikacji z zainteresowanymi służy newsletter. Jednym z istotnych założeń serwisu jest współpraca z przedstawicielami mediów, którym udostępniona została sekcja prasowa. Proces recyklingu opakowań przedstawiony został w formie ciekawych animacji, a współpracujące z PSR firmy mają możliwość zalogowania się do wewnętrznych aplikacji CRM.

Natomiast "W Trosce o Naturę"  to nazwa drugiego serwisu (www.wtrosceo nature.pl) przygotowanego przez Engine na zlecenie PSR. Serwis skierowany jest bezpośrednio do konsumentów, a jego celem jest krzewienie kultury proekologicznej. Serwis ma charakter edukacyjny i poradnikowy - dostarcza licznych informacji nt. ochrony środowiska, ekologii i recyklingu. Każdy, kto poszukuje odpowiedzi na pytanie "jak żyć ekologicznie", czy też "jak żyć w zgodzie z naturą" znajdzie w serwisie praktyczne odpowiedzi i rozwiązania. Uruchomieniu serwisu towarzyszy konkurs o tematyce proekologicznej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy projekt agencji Engine

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl