SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy serwis internetowy IDMnet

Internetowa sieć reklamowa IDMnet gruntownie zmodernizowała swoją witrynę WWW

Zmiana objęła stronę wizualną serwisu, sposób nawigacji po nim, a także dostępne informacje i sposób ich prezentacji. Nowy serwis - www.idmnet.pl - ma lepiej przedstawiać ofertę sieci, a także precyzyjniej docierać z informacją do różnych grup odbiorców, głównie witryn i reklamodawców. Sieć reklamowa IDMnet posiada obecnie ponad 5,5 mln unikalnych użytkowników - dane wg gemiusAudience z 08.2004 - co czyni ją jednym z liderów w tym segmencie rynku.

Nowa wersja serwisu wyraźniej niż poprzednia oddziela ofertę sieci przeznaczoną dla witryn i dla reklamodawców. Dla obydwu grup odbiorców przygotowano bardzo dokładne informacje, opisy produktów i usług oraz stosowanych technologii, niezbędne narzędzia, a także przykładowe kampanie i projekty. Nie zapomniano także o bardzo popularnym dziale LuNet@, który dla wielu osób był swoistą kopalnią wiedzy na tematy związane z marketingiem internetowym. Nowa baza wiedzy jest osobnym działem, poszerzonym i wzbogaconym o dodatkowe informacje.

"Nowa witryna systematyzuje ofertę naszych produktów i wyraźnie rozdziela informacje kierowane do witryn i reklamodawców. Nie zabrakło na niej także działu baza wiedzy (LuNet@), który jak wiemy z otrzymywanych listów cieszy się dużym zainteresowaniem studentów i osób zainteresowanych marketingiem internetowym" - mówi Maciej Musioł - Dyrektor Biura Reklamy IDMnet.

Dodatkowo wyodrębniona została sekcja "download", która zawiera pliki do pobrania z ofertami, cennikami i informacjami potrzebnymi do współpracy z reklamodawcami
i witrynami. Niezwykle istotnym elementem nowej witryny jest planner.idmnet.pl, zaawansowane narzędzie służące do prezentacji oferty IDMnet dla Klientów.

"Kończymy także prace nad nową wersją systemu http://planner.idmnet.pl - platformy dedykowanej naszym klientom, gdzie reklamodawcy i witryny znajdą pełne informacje o naszej współpracy. Jest to nasze autorskie rozwiązanie, które do tej pory było niezwykle chwalone przez użytkowników. Jestem przekonany, że nowa wersja będzie jeszcze lepsza od dotychczasowej." - dodaje Adam Dyba, Dyrektor Generalny IDMnet.

Strona została stworzona przy wykorzystaniu nowego systemu CMS (Content Managenet System) stworzonego przez agencję interaktywną SuperMedia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w łatwy sposób dodawać lub usuwać treści z serwisu bez konieczności znajomości języka HTML.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis internetowy IDMnet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl