SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy smartfon Nokia Eseries w Polsce

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 7 marca w Hotelu Mariott, firma Nokia przedstawiła, należące do nowej generacji smartfonów Nokia Eseries - Nokia E65.

Nokia E65 to charakterystyczne dla Nokia Eseries funkcje biznesowe zamknięte w wąskiej, eleganckiej obudowie z materiałów najwyższej jakości. Nokia E65 zapewnia łatwy dostęp do najczęściej używanych aplikacji dzięki klawiszom One Touch na przedniej obudowie. Za jednym naciśnięciem przycisku użytkownicy mogą nawiązywać połączenia konferencyjne, korzystać z bazy danych kontaktów, wyłączać i włączać mikrofon podczas rozmów i wybierać aplikacje klawiszem „Własne”. Korzystanie z aplikacji biznesowych i użytkowych oraz przełączanie zadań ułatwia aktywny tryb gotowości. Wraz z klawiszami One Touch na obudowie umożliwia on szybki dostęp do wybranych funkcji wyświetlanych na ekranie. Smartfon Nokia E65 można zintegrować z głównymi systemami telefonii biznesowej dzięki rozwiązaniom Nokia Intellisync Call Connect for Cisco, Nokia Intellisync Call Connect for Alcatel oraz Avaya one-X Mobile Edition for Nokia. Nokia E65 działa także z najczęściej używanymi rozwiązaniami push email poczty do biznesowej i osobistej - podano w komunikacie.

       
 
„Nadchodzi etap upowszechnienia mobilności w biznesie, a wykorzystanie zalet pracy niezależnie od czasu i miejsca wymaga wyższych parametrów, szerszej funkcjonalności i kompatybilności oraz lepszego dostępu do rozwiązań mobilnych, wśród pracowników wszystkich szczebli” — powiedział Antti Vasara, wiceprezes ds. urządzeń mobilnych działu Enterprise Solutions firmy Nokia. „Użytkownicy biznesowi i obsługujący ich operatorzy mogą teraz oczekiwać nowego standardu urządzeń biznesowych, które łączą w sobie estetykę i imponujące możliwości, a takie są właśnie smartfony Nokia Eseries”.

„Profesjonalistom ze świata biznesu ułatwiamy przejście do mobilnego stylu pracy. Z opinii naszych klientów wynika, że zmieniamy sposób prowadzenia działalności biznesowej w mobilnym świecie. Kontynuując sukces, jaki odniosła pierwsza generacja smartfonów Nokia Eseries, reagujemy na rosnące wymagania klientów biznesowych i oferujemy smartfony Nokia Eseries, które przewyższają oczekiwania i zapewniają wyjątkowy komfort” — dodaje Vasara.

Nowy smartfon Nokia Eseries w połączeniu z oprogramowaniem Nokia Intellisync Mobile Suite 8.0 znacząco ułatwia firmom uzyskanie lepszych wyników i przewagi konkurencyjnej. Dzięki temu produktowi operatorzy uzyskują nowe możliwości rozwoju, mogąc oferować klientom biznesowym konkurencyjne, nowe rozwiązania, stanowiące obecnie źródło jednej trzeciej ich przychodów. Oferując smartfony Nokia Eseries, które udostępniają obecne i przyszłe usługi, takie jak poczta elektroniczna push, zarządzanie urządzeniami i inne aplikacje użytkowe w modelu hostingowym, operatorzy mogą osiągnąć przewagę konkurencyjną i zapewnić sobie większą lojalność klientów.

Smartfony Nokia Eseries mogą działać z wieloma aplikacjami i urządzeniami peryferyjnymi, ułatwiając życie mobilnym profesjonalistom. Instalowane standardowo oraz dodatkowe aplikacje dostępne z poszczególnymi smartfonami Nokia Eseries mogą się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji o aplikacjach dostępnych na lokalnym rynku można uzyskać od sprzedawców.

Smartfon Nokia E65 można kupić już teraz w cenie 1975 zł brutto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy smartfon Nokia Eseries w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl