SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy system w firmie Ravel

Ravel - wdrożenie KOMA e-HR

Koma S.A. wdrożył system KOMA e-HR w firmie Ravel sp. z o.o., która reprezentuje segment polskich, prężnie rozwijających się firm odzieżowych.

Koma wdrożyła w krakowskiej spółce najnowszą wersję swojego autorskiego systemu KOMA e-HR w technologii trójwarstwowej. Ravel zdecydował się na wdrożenie funkcjonalności oferowanych przez moduły: Kadry, Płace, Umowy Zlecenia, Rejestracja Czasu Pracy i Karty Pracy, Moduł Socjalny, Symulacje Płacowe, Delegacje i Pojazdy,  a także Płatnik ZUS oraz Moduł Administratora.

Dzięki wdrożeniu KOMA e-HR zoptymalizowane zostały wszelkie procesy kadrowo-płacowe, dodatkowo  otrzymano możliwość stałego monitoringu czasu pracy i dostęp do wszelkiego rodzaju analiz.

KOMA e-HR obsługuje 220 pracowników zatrudnionych w Ravel.

Wdrożenie w Ravelu jest pierwszym zakończonym wdrożeniem trójwarstwowej wersji KOMA e-HR. System KOMA e-HR wdrażany jest również w Ministerstwie Finansów oraz w innych trzech przedsiębiorstwach w Polsce.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności oferowanych nam przez system KOMA e-HR, tym bardziej, że w znakomity sposób integruje się z systemem MBS-Axapta, pracującym w naszej firmie. Zgodziliśmy się być pierwszym użytkownikiem nowej wersji tego systemu i zdecydowanie tego nie żałujemy" - powiedział Zbigniew Suchoński -Prezes Zarządu firmy Ravel Sp. z o.o.

"Nie ukrywam, że mieliśmy tremę przed pierwszym wdrożeniem nowej wersji systemu u klienta, gdyż KOMA e-HR została napisana w zupełnie nowej technologii (Microsoft .NET). Pomimo, iż system testowaliśmy niezliczone ilości razy, pierwsze wdrożenie zawsze niesie ze sobą stres. Jednak obawy te były bezpodstawne. Wdrożenie przebiegało w sposób wzorcowy, a funkcjonalność oferowana zarówno przez technologię, jak i postawione przez klienta wymagania spowodowały, że możemy oferować ten system kolejnym klientom" - powiedział Piotr Krząkała, dyrektor ds. oprogramowania Koma S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy system w firmie Ravel

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl