SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy szef Radia Bis

Kamil Dąbrowa, były szef anteny w Radiostacji, został dyrektorem Radia Bis. O swoich planach specjalnie dla Wirtualnemedia.pl.

30 czerwca 2005 r. Zarząd Polskiego Radia SA powołał Kamila Pawła Dąbrowę na stanowisko dyrektora Polskiego Radia BIS - z dniem 1 lipca 2005 r. Nowy Dyrektor PR BIS został wyłoniony w drodze konkursu wewnętrznego.

- Nie przewiduje żadnych zmian personalnych w redakcji Polskiego Radia Bis - powiedział wortalowi Wirtualnemedia.pl Kamil Dąbrowa.

- Zamierzam bardzo precyzyjnie kierować przekaz zarówno w warstwie muzycznej jak i słownej do bardzo specyficznej grupy docelowej, jaką są nasi słuchacze. Chciałbym pokazać, że radio młodzieżowe może być radiem ciekawym, mądrym i pomagającym dokonywać interesujących wyborów. Będziemy chcieli prezentować tematy oraz muzykę, jakich nie ma w innych mediach stając się jednocześnie poważną alternatywą dla tych mediów.
Zamierzam integrować z radiem młodych ludzi z terenu całego kraju.
Bez wątpienia będę starał się dostosowywać zawartość programową anteny do zwyczajów związanych z słuchaniem radia przez młodzież. Chciałbym, żeby wśród młodych ludzi pojawił się pozytywny snobizm na słuchanie Radia Bis - dodał Kamil Dąbrowa.
 
Kamil Dąbrowa rozpoczął pracę w Polskim Radiu BIS w 2004 r. na stanowisku kierownika Redakcji Publicystyki. Ostatnio pracował w Redakcji Kultury Polskiego Radia jako szef publicystyki kulturalnej w PR BIS. Wcześniej był szefem anteny w Radiostacji. Jest absolwentem filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

Dąbrowa zastąpił na stanowisku szefa "Biski" Pawła Sito, który został zawieszony w obowiązkach 28 kwietnia, po niespełna dwóch miesiącach pracy. 12 maja odwołano go ze stanowiska. Zarząd
Polskiego Radia decyzję tłumaczył m.in. jego niewłaściwym zachowaniem wobec pracowników i współpracowników, wydawaniem poleceń w sposób lekceważący "włącznie z używaniem słów powszechnie uznawanych za obraźliwe" (więcej).

A co Państwo sądzą o tej nominacji?

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy szef Radia Bis

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl