SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy tytuł wydawnictwa DD Media

Wydawnictwo DD Media wprowadza na rynek poniedziałkowe wydanie swojego pisma pod nazwą "Gazeta Dzień Dobry"

"Gazeta Dzień Dobry" to bezpłatny magazyn, który będzie się ukazywał w poniedziałki na terenie Trójmiasta. Pierwszy numer pojawi się na rynku 2 lutego br. Nowy tytuł będzie funkcjonował niezależnie od dotychczasowego, piątkowego wydania gazety, która jest dystrybuowana na terenie Trójmiasta.

"Nowy tytuł ma za zadanie spopularyzować markę "Dzień Dobry" wśród mieszkańców Trójmiasta. Za jego pośrednictwem mamy nadzieje zyskać nowych odbiorców - mówi Urszula Korman-Hollanek, redaktor naczelna wydawnictwa.

Początkowo "Gazeta Dzień Dobry" będzie oferowała przede wszystkim rozszerzony program telewizyjny, wraz z omówieniami wybranych pozycji. Z czasem upodobni się do piątkowego, magazynowego wydania Dzień Dobry, uzupełnionego o aktualne informacje kulturalne i dział poradnikowy. Kluczową pozycję każdego wydania będzie stanowił wywiad nawiązujący do aktualnych wydarzeń ze świata show businessu.

Nakład ukazującego się 2 lutego pierwszego numeru gazety wyniesie 20 tysięcy egzemplarzy. Pismo będzie dystrybuowane przy pomocy kolporterów, którzy będą rozdawać gazetę na skrzyżowaniach, stacjach benzynowych i w okolicach biurowców.

"Zdecydowaliśmy się na wejście z nowym tytułem na rynek trójmiejski, ponieważ mamy tam wysoki poziom czytelnictwa i jesteśmy liderem wśród wydawnictw tego typu. Zależało nam na umocnieniu tej pozycji - powiedział Morten Lindholm, wiceprezes DD Media. "Jeżeli formuła tego magazynu się przyjmie, zwiększymy nakład pisma i zaczniemy je wydawać również w innych miastach".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł wydawnictwa DD Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl