SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy wiceprezes Hachette

Zmiany w Hachette Filipacchi Polska

W lutym 2003 roku Jan Dybczyński został mianowany wiceprezesem Hachette Filipacchi Polska (prezesem HFP jest od początku Jean de Boisdeffre, zastępca Dyrektora Generalnego Międzynarodowego Hachette Filipacchi Medias).

Dybczyński. od 1996 roku pełnił funkcję dyrektora generalnego polskiej filii wydawnictwa Hachette Filipacchi.

- Na razie nie będzie innej osoby, która będzie pełniła stanowisko Dyrektora Generalnego. Część obowiązków przejął w związku ze zmianą Dyrektor Finansowy Hachette Filipacchi Polska - Marek Czapka – teraz pełniący także rolę Prokurenta. Zmiany nie wpłyną znacząco na zmianę obowiązków, natomiast mają znaczenie pod względem uprawnień i decyzyjności - mówi nam Aleksandra Szymańska z Hachette Filipacchi Polska.

Hachette Filipacchi Polska istnieje od 1994 roku. Wydaje miesięczniki: „Elle”, „Film”,„Samo Zdrowie”, „Maxim”, „Marie Claire” i dwumiesięcznik „Elle Decoration”. Jest częścią międzynarodowego koncernu Hachette Filipacchi Medias.

JAN DYBCZYŃSKI

(l.40), w latach 1978-80 studiował teatrologię na UJ. Stan wojenny zastał go w Paryżu, w czasie urlopu dziekańskiego. We Francji podjął studia na Université Paris III – Nouvelle Sorbonne, a następnie w szkole reklamy i marketingu w Paryżu. Po studiach pracował w Paryżu w agencjach reklamowych. W 1989 na zlecenie Hachette pisze przewodnik po Polsce dla znanej we Francji serii Guide du Routard.
W 1990 wrócił do Polski, by zostać szefem promocji i marketingu „Gazety Wyborczej. Z latach 1992-96 wykładał marketing i reklamę we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Od 1994 był wicedyrektorem i konsultantem w firmie konsultingowej FIG International.
W 1996 został dyrektorem generalnym polskiej filii wydawnictwa Hachette Filipacchi, jednego z największych wydawców prasy na świecie (ELLE, Elle Decoration, Samo Zdrowie, Film, Maxim, Marie Claire). W chwili obecnej – wiceprezes Hachette Filipacchi Polska Sp.z o.o.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy wiceprezes Hachette

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl