SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowym wydawcą miesięcznika „CRN Polska” jest spółka zawiązana przez dziennikarzy tytułu

Spółka Peristeri od lipca przejęła od wydawnictwa Burda Media Polska miesięcznik „CRN Polska”, kwartalnik „Vademecum VAR-ów i integratorów” i serwis internetowy CRN.pl. Nowy wydawca to spółka świeżo zawiązana przez dziennikarzy „CRN Polska”. Skład redakcji nie zmienia się.

Article

Prezesem Peristeri został Jacek Goszczycki, związany z „CRN Polska” od 2012 roku. - Decyzja o samodzielnym rozwoju naszego projektu dojrzewała w nas od około dwóch lat. Teraz, kiedy duże wydawnictwa koncentrują się na reorganizacji biznesu, mogliśmy to zrobić na korzystnych warunkach - komentuje. Dziennikarska spółka otrzymała wsparcie ze strony zarządu Burda Media Polska i pozyskała prywatny kapitał. Model biznesowy „CRN Polska” opiera się na bezpłatnej, kwalifikowanej prenumeracie, co zapewnia stabilną grupę wyselekcjonowanych odbiorców. - Jestem bardzo zadowolony, że zespół pod przewodnictwem tak doświadczonego menedżera, zdecydował się na samodzielny, dalszy rozwój biznesu – komentuje Alexander Sorg, CEO Burda Media Polska.

Redaktorem naczelnym „CRN Polska” i CRN.pl pozostaje Tomasz Gołębiowski, a redaktorem prowadzącym kwartalnik „Vademecum VAR-ów i integratorów” – Krzysztof Jakubik. Pracę w zespole kontynuują też dotychczasowi członkowie redakcji: Wojciech Urbanek (zastępca redaktora naczelnego), Krzysztof Pasławski (szef działu Aktualności), a także redaktorzy: Karolina Marszałek, Tomasz Janoś i Andrzej Gontarz. Za realizację projektów komercyjnych odpowiada Agata Myśluk. Wsparcia finansowego nowemu biznesowi udzielili Ireneusz Dąbrowski i Piotr Sarota. Obaj występują w charakterze tzw. aniołów biznesu i żaden z nich nie pełni funkcji zarządczej ani nadzorczej w spółce.

„CRN Polska” to rodzima edycja amerykańskiego magazynu branżowego dla firm z branży IT. W Polsce dostępne jest wyłącznie w kwalifikowanej prenumeracie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowym wydawcą miesięcznika „CRN Polska” jest spółka zawiązana przez dziennikarzy tytułu

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Plac
Estimated EOL: 2022.
odpowiedź
User
swe
SUPER
odpowiedź
User
Marek
Bardzo porządna marka.
odpowiedź