SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy zarząd Kolportera S.A.

Zmienił się skład zarządu największego prywatnego dystrybutora prasy w Polsce – firmy Kolporter S.A. Prezesem zarządu Kolportera S.A. został Grzegorz Fibakiewicz, wiceprezesem zarządu Kolportera S.A. został Tomasz Karasiński.

Dotychczasowy prezes Kolportera Krzysztof Klicki jest obecnie przewodniczącym Rady Nadzorczej firmy. Zrezygnował z funkcji prezesa po 12 latach jej pełnienia, aby móc więcej czasu poświęcić na koordynację nowych projektów realizowanych w ramach liczącej 8 spółek Grupy Firm Kolporter.

Grzegorz Fibakiewicz

Lat 36 , dotychczas wiceprezes zarządu Kolportera S.A., dyrektor zarządzający odpowiedzialny za działania operacyjne firmy. Absolwent Instytutu Geografii WSP w Kielcach i Podyplomowych Studiów Informatyki Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

W Kolporterze od 1992 roku – początkowo jako pracownik Oddziału Warszawa, następnie dyrektor oddziałów w Lublinie i Krakowie.

Żona Anna. Trzej synowie: Maciej lat 4, Jakub (1,5 roku) i 4 miesięczny Jan.

Hobby: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, polityka personalna firmy.

Tomasz Karasiński

Lat 37, dotychczas wiceprezes Jard Pressu. Absolwent AWF w Warszawie i studiów podyplomowych z organizacji i zarządzania w Polsko – Austriackiej Szkole Doskonalenia Kadr Kierowniczych w Łodzi.

W Kolporterze od 1999 r, początkowo jako dyrektor Oddziału Opolskiego,a następnie Mazowieckiego Kolportera S.A..

Żona Katarzyna. Córka Ola, 12 lat.

Hobby: piłka nożna, narciarstwo, wędkarstwo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy zarząd Kolportera S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl