SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Numer Uniwersalny w Idea Meritum

Od 15.11.2002 r. w ofercie Idea Meritum dostępna jest nowa usługa - NUMER UNIWERSALNY - która umożliwia klientom i pracownikom (posiadającym telefony komórkowe aktywowane w sieci Idea) prosty i wygodny kontakt z oddziałami firmy rozmieszczonymi w różnych częściach kraju przez jeden ogólnopolski numer dostępowy.

Korzyści usługi Numer Uniwersalny dla użytkownika:
- jeden numer dostępowy do wszystkich oddziałów firmy
- łatwy kontakt klientów i pracowników z firmą
- proste i szybkie dotarcie do właściwego, najbliższego oddziału firmy
- brak opłat związanych z przekierowaniem rozmów
- lepsza jakość obsługi i wzrost lojalności

Usługa umożliwia: 1. Wybór rodzaju Numeru Uniwersalnego

2. Automatyczne przekierowanie do najbliższego osobie dzwoniącej oddziału firmy lub innego wskazanego przez klienta usługi Numer Uniwersalny

3. W przypadku, gdy oddział jest nieczynny następuje przekierowanie połączenia do automatycznej sekretarki lub uruchomienie komunikatu sieciowego.

Aktywacja usługi wiąże się z podpisaniem nowej umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych na wybrany numer dostepowy wraz z umową o świadczenie usługi Numer Uniwersalny, gdzie określone zostają uzgodnione obszary na których będzie działała usługa, numery telefonów, na które zostanie przekazane połączenie kierowane na numer dostępowy, godziny, w jakich serwis będzie kierował połączenie pod właściwe numery. Umowa o świadczeniu usługi Numer Uniwersalny zawierana jest na 24 miesiące (Umowa może być zawieszona na okres 3 miesięcy za dodatkową opłata 600 PLN).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Numer Uniwersalny w Idea Meritum

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl