SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Oblicz ratę" - kalkulator zdolności kredytowej na WP

Wirtualna Polska uruchomiła platformę "Oblicz ratę" - narzędzie-kalkulator pozwalające użytkownikowi samodzielnie policzyć maksymalną zdolność kredytową w poszczególnych bankach.

Platforma obliczrate.wp.pl powstała z myślą o użytkownikach poszukujących kredytów hipotecznych. Przechodząc przez kalkulator zdolności kredytowej mogą oni sprawdzić, czy stać ich na kredyt na zakup mieszkania, działki rekreacyjnej, lub budowę domu oraz wybrać ofertę. Kalkulator zdolności kredytowej powstał we współpracy z pośrednikiem internetowym Try@buy.

W serwisie wypełnia się wskazane pola, przechodząc przez nie krok po kroku. Określić należy: cel i kwotę kredytu (opcje do wyboru), formę jego zabezpieczenia (np. dom, działka, kamienica, lokal użytkowy, itp.), liczbę osób w rodzinie i wiek najstarszego kredytobiorcy, wysokość stałych, pozakredytowych zobowiązań finansowych, źródła uzyskiwanych dochodów (umowa o pracę, emerytura, umowa o dzieło, itp.).

Użytkownikowi prezentowane są dostępne oferty, ze wskazaniem banków, które mogą udzielić kredytu, okresu kredytowania, wysokości raty i określeniem maksymalnej zdolności kredytowej (można też sprawdzić też opcje kredytu w CHF i EUR).

Wszystkie kredyty zaciągnięte za pośrednictwem obliczrate.wp.pl w pierwszym roku kredytowania są o 0,4 proc. tańsze od zaciąganych bezpośrednio w bankach.
Przykładowo w przypadku kredytu na 100 tys. zł, kredytowy "rabat" wyniesie 400 zł, 1200 zł dla kredytu na 300 tys. zł, zaś dla kredytu na okrągły milion – 4 tys. zł.

Wysokość premii dla klienta widoczna jest przy każdej z dostępnych dla niego ofert. Po wypłacie kredytu klient dostaje ją w postaci przelewu na otrzymaną od Try@buy kartę premiową Visa i może wydać pieniądze we wszystkich placówkach handlowych, w których karta ta jest honorowana.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Oblicz ratę" - kalkulator zdolności kredytowej na WP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl