SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Od ubezpieczenia do gwiazdowych prezentów. Jak to możliwe?

OC komunikacyjne jest w Polsce ubezpieczeniem obowiązkowym. Musi je mieć każdy poruszający się po naszych drogach samochód. Teraz część składki na OC może wrócić do klientów w postaci punktów ORLEN VITAY, które można wymienić na niebanalne prezenty gwiazdkowe. To wszystko dzięki współpracy ORLEN Usługi Finansowe i LINK4.

Aby wymienić punkty na nagrody trzeba być członkiem programu lojalnościowego ORLEN VITAY i posiadać jego kartę. Droga do zwrotu kosztów polisy w formie punktów jest prosta. Należy wejść na stronę www.ORLEN-Ubezpieczenia.pl i wybrać interesującą nas polisę. Klienci mają do dyspozycji OC i OC/ AC, ale też ubezpieczenia mieszkania i turystyczne. Na stronie jest też dostępny regulamin promocji, z którym warto się zapoznać. Po wyliczeniu składki, w odpowiednie miejsce na stronie trzeba wpisać numer swojej karty ORLEN VITAY, wtedy koszt polisy zostanie przeliczony na punkty VITAY według wzoru 1 zł = 5 punktów. Dla Klientów, którzy wolą kontakt telefoniczny LINK4 uruchomiło specjalną linię. Pod numerem 22 444 44 55 dyżurują konsultanci, którzy pomogą w doborze polisy, wyliczą wysokość składki i poproszą o numer karty ORLEN VITAY.

Ważne jest to, aby nie pomylić się zarówno w dyktowaniu numeru, jak i wpisywaniu go na stronie internetowej. Pomyłka sprawi, że punkty nie trafią na odpowiednie konto VITAY. A jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo konto VITAY wzbogaci się o punkty za polisę w 30 dni od jej opłacenia, a potem można je wymieniać na nagrody z katalogu VITAY. Są w nim nie tylko drobne prezenty tj. jak hot dog czy kawa na stacji. Jest też rabat paliwowy, sprzęt RTV i AGD oraz wiele innych przedmiotów, które mogą stać się najlepszymi prezentami świątecznymi dla całej rodziny.

https://www.link4.pl/ubezpieczenie-samochodu

Advertisement