SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

OFBOR ze zmienionym zarządem i programem jakości badań CAWI

Alina Lempa i Marcin Kujawski dołączyli do zarządu Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku. Jednocześnie stowarzyszenie objęło swoim programem kontroli jakości pracy ankieterów projekty CAWI.

Podczas walnego zgromadzenia przedstawicieli Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku do jej zarządu weszli Alina Lempa z Grupy IQS oraz Marcin Kujawski z MillwardBrown SMG/KRC, zastępując Małgorzatę Olszewską (4P research mix) i Marka Biskupa (MillwardBrown SMG/KRC), których kadencje skończyły się bez możliwości ponownego wyboru. Prezesem stowarzyszenia pozostaje Janusz Durlik, nie zmieniły się również cztery pozostałe osoby w zarządzie.

Jednocześnie OFBOR wprowadził w swoim programie kontroli jakości pracy ankieterów nową formułę audytu, opartego na tzw. podejściu procesowym. Programem objęto również projekty realizowane przez internet (CAWI).

Ponadto władze organizacji przyjęły najważniejsze cele swoich działań. I tak OFBOR oprócz dalszego rozwijania i promocji programu kontroli jakości pracy ankieterów zamierza zachęcać do udziału w badaniach środowiska studenckie oraz stworzyć serwis informacyjny na temat sondaży wyborczych.

Dołącz do dyskusji: OFBOR ze zmienionym zarządem i programem jakości badań CAWI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl