SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ogilvy Public Relations Worldwide w Polsce

Ogilvy Public Relations Worldwide otwiera biuro w Polsce

Wczoraj swoje biuro w Warszawie otworzyło Ogilvy Public Relations Worldwide (Ogilvy PR). Polski oddział agencji dołączy do 60 istniejących na całym świecie; będzie też 19 biurem Ogilvy PR w Europie. Warszawskie biuro będzie świadczyć usługi w zakresie komunikacji marketingowej oraz korporacyjnej w oparciu o standardy i metodologię obowiązujące w grupie. Koordynacją działań Ogilvy PR w Polsce zajmie się Piotr Kabała, który objął stanowisko Dyrektora PR.

Oferta Ogilvy PR umożliwi jeszcze pełniejszą realizację filozofii działania Grupy Ogilvy opartą na '360 Degree Brand Stewardship', czyli wykorzystywaniu w spójny sposób wszystkich właściwych kanałów komunikacyjnych przy realizacji programów komunikacji marketingowej. Nowa firma dostarczy szeroki zakres usług public relations związanych między innymi z budowaniem i kształtowaniem wizerunku firm oraz marek, komunikacją wewnętrzną i zarządzaniem kryzysowym.

"Powołanie warszawskiego biura Ogilvy Public Relations stanowi element planowanego przyspieszenia rozwoju naszej sieci regionalnej w Europie. Wierzymy, że lokalne doświadczenie wsparte globalnym know-how stworzy istotną wartość dla naszych klientów w Polsce," powiedział Paul Barber, CEO Ogilvy PR na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

"Utworzenie Ogilvy PR jako niezależnej jednostki w ramach Grupy Ogilvy jest naturalną konsekwencją dotychczasowej współpracy z naszymi klientami. Od tej chwili wszelkie działania z zakresu public relations będą realizowane przez nową agencję. Wierzymy, że w rezultacie wzmocnimy nasze możliwości w zakresie całościowego zarządzania markami, co stanowi naszą podstawową filozofię działania - 360 Degree Brand Stewardship," powiedział Tomasz Bałuk, Head of Country, Ogilvy Group Poland.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ogilvy Public Relations Worldwide w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl