SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP ABC najchętniej oglądanym kanałem dziecięcym w 4-12 w październiku, Nick Jr na drugim miejscu

Liderem oglądalności w segmencie kanałów dziecięcych w październiku br. w grupie wiekowej 4-12 lat było TVP ABC, a z piątego na drugie miejsce awansował Nick Jr. Największym wzrostem pochwalić się mogło Da Vinci, a najwięcej straciło MiniMini+ - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

W segmencie kanałów dziecięcych wśród dzieci mających od 4 do 12 lat pierwsze miejsce w październiku 2021 roku zajęło TVP ABC. Udział stacji w rynku telewizyjnym względem października 2020 roku zmniejszył się o 2,84 proc. i wyniósł 7,77 proc. - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement. Biorąc pod uwagę cały rynek telewizyjny TVP ABC w 2020 roku było drugą najchętniej oglądaną stacją w 4-12. Wyższe wyniki miał tylko Puls 2 (8,72 proc.), który nadaje wielogodzinne pasmo „Puls Kids” dla dzieci i ich rodziców.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Z czwartego na drugie miejsce awansował Nick Jr, którego udział wzrósł o 54,92 proc. do 4,62 proc.

Podium uzupełnia Cartoon Network, którego udział spadł o 2,22 proc. do 3,39 proc.

Największym wzrostem pochwalić się mogła stacja Da Vinci, której średni udział w grupie 4-12 poszedł do góry o 60 proc. do 0,05 proc. Stacja w zestawieniu była przedostatnia.

Z kolei najbardziej - o 47,91 proc. - spadł wynik MiniMini+ (do 0,86 proc. udziału). Kanał w rankingu spadł z lokaty 6. na 9.

Jak wygląda ranking oglądalności segmentu kanałów dziecięcych wśród wszystkich widzów (4+)? Tutaj też liderem w październiku 2021 roku była stacja TVP ABC. Jej średni udział wyniósł 0,78 proc. Zmniejszył się o 16,90 proc.

Drugi był Nick Jr, który w analizowanym okresie miał 0,50 proc. udziału (do góry o 25,94 proc.).

Podium, z wynikiem na poziomie 0,31 proc. (spadek o 3,47 proc.), uzupełnia Disney Junior.

najnowsze wiadomości

Dołącz do dyskusji: TVP ABC najchętniej oglądanym kanałem dziecięcym w 4-12 w październiku, Nick Jr na drugim miejscu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Seba
Zadzwonili do dzieci i im się pytali?

Hahahah
odpowiedź
User
Yeti
Ranking czy jakiekolwiek porównanie miałoby sens, gdyby z wynikami oglądalności porównać dostępność kanału na trenie kraju. Jak widać portal tego nie robi, bo to wymagałoby trochę pracy. A taki artykulik wychodzi spod palca z mniejszym udziałem głowy.
odpowiedź