SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fokus TV na czele oglądalności, TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

W lipcu 2021 roku zdecydowanym liderem oglądalności wśród kanałów dokumentalnych był Fokus TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogła TVP Historia, a najwięcej straciło Adventure - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział kanału Fokus TV w lipcu 2021 roku wyniósł 1,49 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wynik stacji zwiększył się o 27,94 proc. - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement. Warto dodać, że stacja ta nadaje w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

Druga była TVP Historia, która awansowała z trzeciej lokaty. Średni dobowy wynik kanału w zeszłym miesiącu wyniósł 0,84 proc., po wzroście udziału w porównaniu do lipca 2020 roku o 45,49 proc. - największym w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Podium uzupełnia TVN Turbo, który spadł z pozycji wicelidera (w dół o 10,50 proc. do 0,54 proc. udziału).

18. miejsce zajął nowy kanał TVP Dokument, który wystartował 19 listopada 2020 roku. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-dokument-wystartuje-19-listopada-szefem-tomasz-piechal Jego średni udział w lipcu br. wyniósł 0,12 proc.

Z kolei najwięcej straciła stacja Adventure. Jej udział zmalał o 42,86 proc. do 0,004 proc.

Fokus TV na czele również w 16-49

W grupie komercyjnej w lipcu 2021 roku liderem był Fokus TV. Jego średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł tutaj 1,38 proc., po wzroście o 23,70 proc.

Drugą lokatę zajęło TVN Turbo, którego wynik wyniósł 0,80 proc. (w dół o 21,92 proc.). Podium uzupełnia Discovery Channel (0,63 proc.; - 0,47 proc.).

W tej grupie wiekowej też największym wzrostem pochwalić się mógł kanał TVP Historia, którego średni wynik wzrósł o 72,05 proc. do 0,63 proc.

Na przeciwnym biegunie w tym ujęciu znalazł się kanał Animal Planet HD - strata stacji wyniosła 63,49 proc. do 0,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Fokus TV na czele oglądalności, TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pawel
U mnie na czele oglądalności są TVP info,TVP3 oraz Polsat news oczywiście w NTC,która sobie bardzo cenię.
odpowiedź
User
pasjonat
U mnie na czele oglądalności są TVP info,TVP3 oraz Polsat news oczywiście w NTC,która sobie bardzo cenię.


Paweł, ale pamiętaj, że tvp to telewizja rządowa-propaganda.
odpowiedź