SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oknoplast reklamuje swoją nowość - okna Prismatic

Firma Oknoplast rozpoczyna kampanię telewizyjną i digitalową nowości ze swojego portfolio - okna Prismatic.

Article

Wideo w formie animacji pokazuje model okna Prismatic przez detale. Istotną rolę w realizacji odgrywają przeszklenie i światło, ujawniające najlepsze cechy produktu.

Kampania będzie składać się ze spotów 8- i 30-sekundowych, które pojawią się w wybranych stacjach telewizyjnych oraz na internetowej platformie Player.pl od 17 czerwca do 7 lipca.

- Kampania ma na celu wzmocnienie wizerunku marki Oknoplast jako lidera stolarki okiennej, który konsekwentnie realizuje strategię wprowadzania nowych, autorskich systemów. Jednocześnie chcemy zasygnalizować konsumentom, że mogą spodziewać się w naszej ofercie kolejnego premierowego, godnego uwagi produktu - okna PRISMATIC, które w sprzedaży będzie dostępne w połowie lipca br. - tłumaczy Magdalena Cedro-Czubaj, dyrektor marketingu Grupy Oknoplast.

Na potrzeby akcji powstała również strona internetowa,

Za komunikację kampanii odpowiada 24/7Communication. Za przygotowanie spotów odpowiada dział Kreacji Marketingowej Oknoplast.

Dołącz do dyskusji: Oknoplast reklamuje swoją nowość - okna Prismatic

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl