SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olgierd Wojtkowiak dyrektorem programowym sieci Radia Eska

Olgierd Wojtkowiak objął stanowisko dyrektora programowego sieci Radia Eska, zastępując oficjalnie Igę Mackiewicz, z którą Grupa ZPR Media rozstała się w kwietniu.

Article

Wojtkowiak będzie łączył nowe obowiązki z dotychczasową funkcją dyrektora muzycznego Radia Eska, którą pełni nieprzerwanie od 2009 roku.

Olgierd Wojtkowiak związany jest z radiem od 1993 roku. Zaczynał w szczecińskim Radiu ABC, gdzie pracował najpierw jako DJ, a następnie także jako szef muzyczny. W 2003 roku rozpoczął pracę w Grupie Radiowej Time jako szef muzyczny projektu Gold FM. Do Radia Eska trafił w 2005 roku do działu programującego muzykę sieci. W styczniu 2009 roku został dyrektorem muzycznym sieci Radia Eska, a od października 2014 był również zastępcą dyrektora programowego - Igi Mackiewicz.

- Eska będzie się zmieniać. Wraz ze startem letniej ramówki wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10.00, radiowy drive time startuje o 16.00, a ImprEska w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19.00. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem „Najlepsze Hity Na Lato” - mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy Radia Eska.

Przypomnijmy, że obowiązki dyrektora programowego Radia Eska Olgierd Wojtkowiak pełnił już od końca kwietnia br., kiedy Grupa ZPR Media zdecydowała o rozstaniu z Igą Mackiewicz.

Z danych Radio Track Millward Brown wynika, że w okresie od marca do maja 2017 roku udział w rynku sieci radiowej Eska wśród słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat wyniósł 6,8 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Olgierd Wojtkowiak dyrektorem programowym sieci Radia Eska

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tom
To musi wiedziec ze w esce kraków miedzy 1 wrzesniem a 21 czerwcem brak poranka miedzy 6;30 a 7;00 oraz wyłaczane sa wejscia dja z anteny o 15.55,16.55,17.55 a w nowym drive time beda wyłaczane o 16.55,17.55,18.55
15 12
odpowiedź
User
Dużo pracy
Czy to oznacza, że pojawi się nowy dyrektor muzyczny? Nikt normalny nie powinien tego łączyć...
13 11
odpowiedź
User
spostrzegawczy
Chyba sobie dyrektor nowe zęby sprawił z tej okazji. Albo ZPR zatrudniły dobrego grafika
21 12
odpowiedź
User
mamen
wow jakie to proste wprowadziliśmy nową oprawę i nowy układ pasm: poranny program trwa godzinę dłużej czyli do 10.00, radiowy drive time startuje o 16.00, a ImprEska w wakacyjnym wydaniu zaczyna się już o 19.00. Wkrótce zaprosimy słuchaczy do zupełnie nowej wakacyjnej zabawy. Stawiamy na luz, dobrą energię i przede wszystkim eskową muzykę, którą prezentować będziemy pod hasłem „Najlepsze Hity Na Lato”
na to nie mogl wczaesniej nikt wpaść toż to rewolucja w radio
23 8
odpowiedź
User
aleupal
oł maj gad, ołsom!! Wróżka zębuszka istnieje !!!
15 9
odpowiedź