SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Omer Aras, Vladimir Houba i Paweł Mazurek regional commercial directorami w RTB House

Funkcje regional commercial directorów w RTB House objęli Omer Aras, Vladimir Houba i Paweł Mazurek. Aras poprzednio pracoał w sieci Zanox, a Houba i Mazurek w Gemiusie.

od lewej: Omer Aras, Vladimir Houba i Paweł Mazurek Article

Omer Aras pracuje w RTB House od ponad roku. Do tej pory zajmował się rozwojem sprzedaży i partnerstwami biznesowymi w Turcji, natomiast jako regional commercial director od lipca odpowiada za strategiczne zarządzanie siłami sprzedażowymi w Bułgarii, Grecji, Rumunii i Turcji. Wcześniej był związany z siecią reklamy efektywnościowej Zanox i firmą TNI Systems.

Vladimir Houba koordynuje wszystkie aktywności biznesowe RTB House w Czechach, na Węgrzech i w Słowacji. Poprzednio przez wiele lat pracował w firmie badawczej Gemius, gdzie odpowiadał za rozwój biznesu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Z kolei Paweł Mazurek zarządza działaniami sprzedażowymi RTB House w Rosji, na Białorusi i na Ukrainie. Przez ostatni rok jako regional manager w Gemiusie zajmował się kompleksowym planowaniem i realizacją aktywności sprzedażowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Centralnej Azji.  Wcześniej pracował m.in. w Goldbach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Omer Aras, Vladimir Houba i Paweł Mazurek regional commercial directorami w RTB House

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl