SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

On Board PR wyznacza nowe standardy usług

On Board Public Relations wprowadza nowy system informatyczny, który jest wyznacznikiem nowej jakości oferowanych usług. Jednocześnie z wprowadzanymi zmianami rusza witryna internetowa agencji.

W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów dotyczące obsługi public relations oraz wynikającą z sytuacji rynkowej konieczność racjonalizowania pracy agencji, On Board PR wdraża nowy system informatyczny. System oparty jest na najnowszej wersji Lotus Notes i wyznacza zupełnie nowy standard w pracy agencji PR.

Podstawowym elementem systemu jest moduł zarządzania projektami. Zapewnia on pełną integrację wszystkich elementów projektu realizowanego przez agencję: zadań, kontaktów, korespondencji i dokumentacji. Dzięki temu prace realizowane są nie tylko sprawniej, ale również pod lepszą kontrolą - zarówno wewnętrzną jak i ze strony klienta. Rozwiązanie to pozwala przy tym na eliminację znacznej części prac czysto administracyjnych, przez co ogranicza koszty stałe funkcjonowania agencji i ponoszone przez klientów koszty projektów.

Wewnętrzny system zarządzania projektami powiązany jest z modułem monitorowania i analizy mediów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym i organizacyjnym, publikacje związane z klientem i jego działalnością są w maksymalnie krótkim czasie zbierane, analizowane i interpretowane, dokumentowane i udostępniane klientom on-line.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: On Board PR wyznacza nowe standardy usług

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl