SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

On Board PR wyznacza nowe standardy usług

On Board Public Relations wprowadza nowy system informatyczny, który jest wyznacznikiem nowej jakości oferowanych usług. Jednocześnie z wprowadzanymi zmianami rusza witryna internetowa agencji.

W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów dotyczące obsługi public relations oraz wynikającą z sytuacji rynkowej konieczność racjonalizowania pracy agencji, On Board PR wdraża nowy system informatyczny. System oparty jest na najnowszej wersji Lotus Notes i wyznacza zupełnie nowy standard w pracy agencji PR.

Podstawowym elementem systemu jest moduł zarządzania projektami. Zapewnia on pełną integrację wszystkich elementów projektu realizowanego przez agencję: zadań, kontaktów, korespondencji i dokumentacji. Dzięki temu prace realizowane są nie tylko sprawniej, ale również pod lepszą kontrolą - zarówno wewnętrzną jak i ze strony klienta. Rozwiązanie to pozwala przy tym na eliminację znacznej części prac czysto administracyjnych, przez co ogranicza koszty stałe funkcjonowania agencji i ponoszone przez klientów koszty projektów.

Wewnętrzny system zarządzania projektami powiązany jest z modułem monitorowania i analizy mediów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym i organizacyjnym, publikacje związane z klientem i jego działalnością są w maksymalnie krótkim czasie zbierane, analizowane i interpretowane, dokumentowane i udostępniane klientom on-line.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: On Board PR wyznacza nowe standardy usług

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl