SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onet nawiązuje współpracę z Radiem 357

W piątek 10 marca aplikacja Onet Audio wzbogaci się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. W ramach współpracy dziennikarze Radia 357 w każdy piątek przygotują również specjalny serwis informacyjny „Przystanek Muzyka” z najważniejszymi wiadomościami ze świata muzyki.

Article

W ofercie aplikacji Onet Audio słuchacze znajdą najpopularniejsze programy audio w Polsce m.in. czołowy podcast polityczny „Stan Wyjątkowy” Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz, Renaty Grochal i Kamila Dziubki, „Raport międzynarodowy” Witolda Jurasza – będący na liście najchętniej wybieranych podcastów w kategorii: Wiadomości, „W cieniu sportu” – numer 1 w kategorii Sport, „Tak mamy!” – numer 1 w kategorii Rodzicielstwo, czy „O serialach” – numer 1 w kategorii TV i film.

„Chcemy, by Onet Audio była platformą łączącą najlepsze treści audio w Polsce - nasze hasło: »Posłuchaj najlepszego dziennikarstwa« zobowiązuje. Cieszymy się, że możemy współpracować z Radiem 357. Stale rozbudowujemy ofertę programową Onet Audio i umożliwiamy naszym słuchaczom dostęp do kolejnych interesujących treści. Jesteśmy przekonani, że nowa współpraca z Radiem 357 wzmacnia naszą pozycję wiodącej platformy audio w Polsce, a Radiu 357 pozwala na rozszerzenie dystrybucji najlepszych treści i dotarcie do nowych słuchaczy” – mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo i audio w Ringier Axel Springer Polska.

„Radia 357 można słuchać na żywo w internecie. Ale przygotowujemy też wiele autorskich podcastów. Cieszę się, że w najbliższym czasie okazję do ich poznania będą mieli właśnie użytkownicy Onet Audio. Udostępnimy specjalnie wybranych 80 odcinków. Będzie można je łatwo rozpoznać dzięki okładkom z logo Radia 357 i posłuchać, co mamy do zaproponowania. Dodatkowo pojawimy się w piątki w Onet Rano, by podzielić się tym, co ważne w muzycznym świecie” – mówi Olga Mickiewicz z zarządu Radia 357, koordynująca ofertę programową.

Dziennikarze Radia 357 przygotują serwis informacyjny „Przystanek Muzyka”

W ramach współpracy dziennikarze Radia 357 w każdy piątek w Onet Rano przygotują serwis informacyjny „Przystanek Muzyka”. O wydarzeniach muzycznych, koncertach, premierach płytowych i ciekawostkach opowiedzą Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Aleksandra Budka i Marta Kula.

Wśród propozycji podcastowych Radia 357, które będą dostępne dla użytkowników Onet Audio znalazły się następujące podcasty:

  • „Pionierzy medycyny” - Jarosław Juszkiewicz - 10-odcinkowy cykl dokumentalny o tym, w jak niecodzienny sposób rozwijała się medycyna.
  • „Prekursorzy” - Jarosław Juszkiewicz - dziesięć inspirujących opowieści o ludziach, którzy wierzyli, że mogą zmienić świat. Wbrew radom innych, a czasem również wbrew zdrowemu rozsądkowi uparcie dążyli do celu.
  • „Korzenie i skrzydła” - Grzegorz Sajór - rozmowy o dorastaniu i miejscach, z których pochodzimy. Bohaterami udostępnionych odcinków są: Artur Barciś, Urszula Dudziak, Robert Korzeniowski, prof. Jerzy Bralczyk, Mariusz Szczygieł, Agnieszka Holland, Ralph Kaminski, Zbigniew Zamachowski, Michał i Tomasz Listkiewiczowie oraz Robert Górski.
  • „Szalony świat” - Gabi Darmetko - podcast o jasnych i ciemnych stronach technologicznego rozwoju. Pokazujemy plusy i minusy życia w sieci.
  • „W cztery oczy” - Michał Olszański - Rozmowy z tymi, którzy kiedyś byli na świeczniku, regularnie pojawiali się w mediach, ich gwiazda świeciła bardzo mocno. Dzisiaj albo wycofali się z show-biznesu, albo działają na jego peryferiach. Jak teraz wygląda ich życie, czego żałują, co chcieliby zmienić? Bohaterami udostępnionych odcinków są: Jolanta Kwaśniewska, Maciej Orłoś, Michał Wiśniewski, Monika Richardson, Robert Janowski, Zygmunt Chajzer, Agata Młynarska, Tomasz Sianecki.
  • „Plac na rozdrożu” - różni autorzy - To miejsce, w którym wymagający słuchacz znajdzie publicystykę na najwyższym poziomie. To co aktualne w kulturze i sporcie. Sprawy społeczne i polityczne, te najważniejsze. Wszystko głębiej i z szerszej perspektywy.
  • „Radio Świat” - Ernest Zozuń i jego cykl o bieżących sprawach międzynarodowych
  • „Polska na kozetce” - Katarzyna Pruchnicka i Dorota Minta - podcast o psychologii, o relacjach z ludźmi i ze sobą
  • „Reportaże Radia 357” - 8 wyjątkowych reportaży Agnieszki Szwajgier, Justyny Godz i Anny Dudzińskiej tworzących Redakcję Reportażu Radia 357. Wśród nich nagrodzone tytuły „Gdzie jest Joanna Segelstrom?” oraz „Stroiciele”.

Według badania Mediapanel, w lutym Onet.pl odwiedziło 17,1 mln użytkowników (57,64 proc. zasięgu), którzy przeciętnie spędzali tam 1 godzinę, 42 minuty i 24 sekundy.

Radio 357 to internetowa rozgłośnia założona przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia. Radio wspiera obecnie ponad 49 tys. patronów, którzy miesięcznie wpłacają na nie prawie 881 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Onet nawiązuje współpracę z Radiem 357

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Haim Kilkenheim
Cudownie ! Radiowych głosów 357 nigdy za dużo !
odpowiedź
User
Jacek Padlewski
Czyli jednak opcja niemiecka. Szkoda. Wycofuje wsparcie.
odpowiedź
User
Halo Hans!
Der Onet und Radio Drei Fünf Sieben zusammen?
odpowiedź