SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Open Mind Festival przeniesiony do stolicy

Open Mind Festival, początkowo planowany w Szczytnie, odbędzie się w Warszawie, w klubie Stodoła.

Open Mind Festival przeniesiony do stolicy

- Celem organizatorów OMF było stworzenie nowej imprezy plenerowej w Szczytnie, która wypełni lukę po Hunterfeście i będzie ukłonem w stronę publiczności jaką gromadziło to zakończone w atmosferze skandalu wydarzenie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. - Jednak niesmak po poprzednim festiwalu i brak zaufania fanów do imprezy organizowanej w Szczytnie okazały się być przeszkodami nie do pokonania. Aby odciąć się od skojarzeń z Hunterfestem i łączenia festiwalu tworzonego przez Klub Stodoła z organizatorem niesławnej imprezy zapadła decyzja o przeniesieniu Open Mind Festival do stolicy.

Termin festiwalu oraz zagraniczny skład nie ulegną zmianie - w Stodole w dniach 12-14 sierpnia wystąpią główne gwiazdy: The Cult, Epica, Ill Niño, Obituary i The 69 Eyes.

Na skutek zmian nie zagrają jednak polscy wykonawcy, których koncerty miały się odbyć na imprezie w Szczytnie. Zespoły te wystąpią w klubie Stodoła w późniejszych terminach.

- Mimo zmiany lokalizacji imprezy dla uczestników festiwalu będzie dostępne pole namiotowe, które zostanie zorganizowane w bezpośrednim sąsiedztwie klubu - dodają organizatorzy. - Aktualnym punktem programu pozostają również warsztaty muzyczne.

Ceny karnetów:

do 20 lipca – 3 dni: 99 złotych
od 21 lipca – karnet 3 dni: 120 złotych

Ceny karnetów z polem namiotowym:

do 20 lipca – karnet 3 dni: 120 złotych
od 21 lipca – karnet 3 dni: 140 złotych

Bilet jednodniowy:

do 20 lipca: 69 złotych
od 21 lipca: 99 złotych

Bilet VIP:

karnet 3-dniowy: 299 złotych (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na balkonie)

bilet jednodniowy: 189 złotych (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na balkonie).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Open Mind Festival przeniesiony do stolicy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl