SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Panel Opinie.pl ma 110 tys. aktywnych użytkowników

Internetowy panel Opinie.pl, należący do firmy badawczej IQS, liczy już 110 tys. aktywnych użytkowników - to o 10 proc. więcej niż rok wcześniej. W 2017 roku na panelu zrealizowano 509 tys. wywiadów - niemal 20 proc. więcej niż rok wcześniej.

Article

W ubiegłym roku na Opinie.pl firma IQS zrealizowano łącznie 400 projektów badawczych, głównie dla klientów z branż FMCG, telekomunikacji, finansów, przemysłu samochodowego i farmaceutycznego.

Użytkownicy Opinie.pl mogą korzystać również z aplikacji mobilnej, dostępnej w sklepie Google Play. Działa na telefonach komórkowych z systemem operacyjnym Android i posiada wszystkie funkcje dostępne z poziomu Profilu Panelisty.

- Aż 64 proc. naszych Panelistów przynajmniej raz wypełniło ankietę na swoim smartfonie lub tablecie. Jesteśmy przekonani, że zjawisko to będzie przybierać na sile, a szybkość i skuteczność dotarcia do respondentów dzięki naszej aplikacji znacznie wzrośnie - komentuje Alina Lempa, prezes zarządu IQS.

 

Dołącz do dyskusji: Panel Opinie.pl ma 110 tys. aktywnych użytkowników

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl