SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„#OpinieJuroraEffie” - druga edycja projektu TVN Media i Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

Od poniedziałku 27 sierpnia Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz TVN Media będą prowadzić wspólnie cykl „#OpinieJuroraEffie”, w którym członkowie jury Effie Awards skomentują komunikację marketingową.

Article

W związku z tegoroczną edycją konkursu Effie Awards Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz TVN Media - partner konkursu i gali Effie Awards 2018 przygotowali kolejną edycję cyklu #opiniejuroraeffie w ramach aktywności związanych z wydarzeniem.

Od 27 sierpnia przez kolejne 10 tygodni, aż do samej gali, eksperci ze świata marketingu i mediów podzielą się swoimi opiniami na temat wybranych zagadnień, m.in. pułapek współczesnego marketingu, data driven brand buildingu czy mierników efektywności działań marketingowych.

W cyklu #opiniejuroraeffie Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz TVN Media opublikują wyniki badania, które zostało przeprowadzone wśród jurorów konkursu Effie Awards 2018. Publikacje zostaną opatrzone komentarzami przewodniczących grup jurorskich.

Celem projektu jest przedstawienie opinii ekspertów na temat głównych zagadnień związanych z efektywnością współczesnej komunikacji marketingowej. To już druga odsłona projektu, a emisje cyklu #opiniejuroraeffie wpisują się w kalendarz konkursu Effie Awards 2018.

Publikacje cyklu #opiniejuroraeffie są udostępniane na platformie wiedzy i inspiracji www.tv.tvnmedia.pl oraz stronie www.effie.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „#OpinieJuroraEffie” - druga edycja projektu TVN Media i Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl