SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Optimum PR drugi rok z racketlonem

Agencja Optimum PR drugi rok z rzędu zorganizuje Mistrzostwa Polski w racketlonie oraz będzie odpowiadać za oprawę medialną wydarzenia.

Tegoroczne III Mistrzostwa Polski w Racketlonie odbędą się w listopadzie, na terenie nowoczesnego ośrodka sportowego Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu k. Łodzi. Przy projekcie, podobnie jak w ubiegłym roku, Optimum PR ściśle współpracuje z organizatorem Mistrzostw, przedstawicielstwem Międzynarodowej Federacji Racketlona. W ramach tegorocznego projektu agencja odpowiada za pozyskanie sponsorów, współpracę z patronami medialnymi i sportowymi, promocję Mistrzostw oraz nadzór nad właściwym ich przebiegiem.

Do najważniejszych narzędzi marketingowych Mistrzostw, obok działań media relations, należy nowy serwis internetowy Mistrzostw, przestrzeń reklamowa na plakatach, zaproszeniach i katalogach Mistrzostw, mailing skierowany do sportowców czterech dyscyplin rakietkowych oraz studentów. Sponsorzy będą mieli również możliwość ekspozycji logotypów w hali sportowej. Agencja Optimum PR chciałaby poszerzyć krąg zainteresowanych racketlonem o nową grupę zawodników, studentów, dla których najprawdopodobniej stworzona zostanie odrębna kategoria Mistrzostw.

W najbliższym czasie zostanie zmodernizowany serwis internetowy Mistrzostw oraz rozpocznie się proces pozyskiwania sponsorów rzeczowych i partnerów, mogących wesprzeć organizację Mistrzostw. Organizatorzy liczą, że uda się im utrzymać tendencję wzrostową uczestników Mistrzostw. Gdyby tak było, jesienią na korty i boiska powinno się stawić ponad stu zawodników.

Rackleton pochodzi ze Skandynawii i jest młodą dyscypliną sportową, łączącą w sobie tenis stołowy, ziemny, badminton oraz squash. Czwórbój rakietkowy wymaga od zawodników solidnej kondycji oraz wszechstronnych umiejętności w pozornie podobnych, lecz w rzeczywistości daleko różnych dyscyplinach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Optimum PR drugi rok z racketlonem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl