SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Option One dla Tchibo Warszawa

Firma Tchibo Warszawa zdecydowała się powierzyć agencji Option One - Sales & Marketing Services akcję wsparcia procesu wdrażania standardów merchandisingowych w tradycyjnych sklepach detalicznych.

W ramach projektu dokonanych zostanie kilka tysięcy wizyt w najważniejszych placówkach handlowych na terenie całego kraju, w trakcie których będzie miała miejsce instalacja materiałów POS, budowa dodatkowych miejsc sprzedaży, a na setkach tysięcy opakowań kaw Tchibo umieszczona zostanie informacja o aktualnej promocji konsumenckiej. Praca merchandiserów wykonywana jest w ścisłej koordynacji z zespołem Przedstawicieli Handlowych Tchibo odpowiedzialnych za relacje handlowe ze sklepami objętymi projektem.

Ścisła współpraca naszych merchandiserów z Przedstawicielami Handlowymi Tchibo ma bardzo duży wpływ na wyniki akcji oraz ułatwia nadzór i kontrolę przebiegu działań w terenie. Taka forma partnerstwa obu firm buduje pozytywne relacje, co ma bezpośredni wpływ na wyniki tego projektu oraz na ewentualną kontynuacje wspólnych działań - mówi Maciej Zoll, Project Manager w Option One - Sales & Marketing Services.

Współpraca z Tchibo Warszawa to efekt tegorocznych działań new businessowych Option One.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Option One dla Tchibo Warszawa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl