SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange: elastyczne pakiety internetowe w ofercie prepaid

Orange Polska wprowadził odświeżone elastyczne pakiety internetowe w Orange na kartę.

Article

Do tej pory w Orange na kartę można było korzystać z 7 wersji jednorazowych pakietów, w których 1 GB na 1 dzień kosztował 1 zł. Przykładowo kupując pakiet na 5 dni, użytkownik otrzymywał 5 GB za 5 zł. Te pakiety zostały utrzymane w ofercie, a operator dodał do nich trzy nowe: 1 GB / 1 zł/ 1 dzień,  1 GB / 5 zł / 30 dni oraz 5 GB / 15 zł / 30 dni.

Wszystkie pakiety, poza 1 GB / 1 dzień, mają wersję jednorazową i odnawialną. Pakiety odnawialne będą odnawiać się automatycznie, po wykorzystaniu środków dostępnych w ramach pakietu lub po upływie okresu ważności. O terminie odnowienia operator poinformuje SMS-em, a z konta głównego zostanie pobrana odpowiednia kwota. Kolejną wersję usługi można włączyć także wtedy, gdy poprzednia jest jeszcze aktywna. Dni ważności oraz niewykorzystane GB z kolejnych pakietów zsumują się.

Jeśli środki z pakietu zostaną wykorzystane przed upływem jego ważności, włączony zostaje tzw. "lejek", czyli ograniczenie prędkości internetu do 64 Kb/s). W każdej chwili można włączyć kolejny pakiet jednorazowy lub odnawialny i powrócić do pełnej prędkości internetu.

Pakiety są dostępne we wszystkich taryfach w Orange na kartę. Można wykorzystać je w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. W obu wersjach pakietu, po przekroczeniu limitu danych, włączany jest "lejek", który zmniejsza prędkość transmisji danych w okresie ważności usługi.

Ważność usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod numer 360 (SMS płatny wg cennika) lub po zalogowaniu do aplikacji Mój Orange.

W trzecim kwartale 2018 r. Orange Polska zanotował 2,775 mld zł przychodów i 91 mln zł zysku netto. Na koniec tego okresu firma miała 14,61 mln użytkowników usług mobilnych, 3,48 mln klientów telefonii stacjonarnej, 2,53 mln klientów internetu stacjonarnego i 1,18 mln użytkowników ofert konwergentnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange: elastyczne pakiety internetowe w ofercie prepaid

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl