SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klienci ofert na kartę w Orange i nju mobile zapłacą mniej za połączenia i esemesy w roamingu w UE

Orange Polska usuwa dodatkowe opłaty za rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych w roamingu na terenie Unii Europejskiej dla użytkowników ofert pre-paidowych Orange i nju mobile.

Article

Dotychczas w Orange Polska dopłata do minuty połączenia wychodzącego dla użytkownika na kartę wynosiła 5 groszy, połączenia przychodzącego - 2 grosze, za SMS 1 grosz a za MMS lub 1 MB transferu danych liczono dodatkowo 0,1845 gr. Od użytkowników usług abonamentowych w ramach promocji opłaty dodatkowe nie były pobierane.

Teraz Orange Polska usuwa opłaty dotyczące rozmów i esemesów także w przypadku klientów ofert prepaidowych. Chodzi o opłaty na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Są to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (Republika Cypryjska), Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytani i Włochy.

W styczniu br. liczba klientów nju mobile przekroczyła milion. 70 proc. użytkowników korzysta z wariantu abonamentowego, a statystyczny klient to mieszkaniec dużego miasta w wieku od 31 do 45 lat.

W ub.r. Orange Polska zanotował wzrost przychodów o 2,9 proc. do 11,41 mld zł oraz zysku netto z 10 do 91 mln zł. Na koniec roku telekom obsługiwał 15,28 mln kart SIM, z czego 5,05 mln w modelu pre-paidowym.

Dołącz do dyskusji: Klienci ofert na kartę w Orange i nju mobile zapłacą mniej za połączenia i esemesy w roamingu w UE

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
oryncz
spam - gratis!
odpowiedź