SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange obniża koszty wybranych usług na kartę. W górę cena za rok ważności konta

Orange Polska zapowiedział zmiany w cennikach niektórych oferowanych przez siebie usług na kartę. Od początku marca 2021 roku o 2 do 70 złotych potanieją opcje przedłużenia kont w usługach Więcej czasu na wszystko oraz Więcej czasu na internet. Z kolei z 3 do 6 złotych podrożeje aktywacja usługi Konto Ważne Rok.

Article

Orange poinformował na swojej stronie internetowej o zmianach w cennikach niektórych usług na kartę.

Taniej za usługi

Orange zapowiada, że 2 marca 2021 r. zmianie ulega regulamin usługi Więcej czasu na wszystko, który obowiązywał od 30 października 2019 r. ze zmianami z 28 maja 2020 roku.

Czytaj także: Orange planuje miliard euro oszczędności. Największe cięcia w zatrudnieniu i prowadzeniu biur firmy

Zmiana regulaminu polega na zmianie cen usługi (określonych w pkt. 2 regulaminu) za przedłużenie ważności konta głównego dla użytkowników z aktywną usługą Za darmo w Orange z:

  • 5 zł na 3 zł dla usługi przedłużającej bonus o 7 dni
  • 15 zł na 7 zł dla usługi przedłużającej bonus o 31 dni
  • 99 zł na 29 zł dla usługi przedłużającej bonus o 365 dni

Operator informuje, że abonenci oferty Orange na kartę nieakceptujący powyższych zmian mają prawo zrezygnować z usług do 25 marca 2021 r.

Oprócz tego 2 marca 2021 r. zmianie ulega regulamin usługi Więcej czasu na internet, który obowiązywał od 4 lutego 2019 r. ze zmianami z 17 października 2019 roku.

Zmiana regulaminu polega na obniżce cen usługi (określonych w pkt. 2 regulaminu) za przedłużenie ważności bonusowych gigabajtów w taryfie Orange Free na kartę z:

  • 5 zł na 3 zł dla usługi przedłużającej bonus o 7 dni
  • 15 zł na 7 zł dla usługi przedłużającej bonus o 31 dni
  • 99 zł na 29 zł dla usługi przedłużającej bonus o 365 dni

Rok Ważności Konta w górę

Jednocześnie Orange poinformował, że 2 marca 2021 r. zmianie ulega regulamin usługi Konto Ważne Rok, który obowiązywał od 18 grudnia 2018 r. ze zmianami z 26 sierpnia 2019 roku.

Czytaj także: Nowe kadencje członków zarządu Orange Polska

Zmiana regulaminu polega na zmianie ceny za aktywację usługi Konto Ważne Rok z 3 zł dla abonentów ze stażem do 3 miesięcy włącznie i 0 zł dla abonentów ze stażem powyżej 3 miesięcy na 6 zł za każdą aktywację usługi, niezależnie od stażu abonenta w ofercie Orange na kartę.

W ub.r. przychody Orange Polska wzrosły o 0,9 proc. do 11,51 mld zł, nakłady inwestycyjne - z 1,7 do 1,8 mld zł, a zysk netto zmalał z 82 do 42 mln zł. Na koniec roku telekom miał 1,48 mln użytkowników ofert konwergentnych i 725 tys. internetu światłowodowego.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange obniża koszty wybranych usług na kartę. W górę cena za rok ważności konta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl