SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange: nowe oferty ubezpieczeniowe

Orange Polska wprowadza nowe oferty ubezpieczeń dla klientów korzystających z ofert abonamentowych, którzy mogą ubezpieczyć telefon, tablet i laptop od kradzieży, rabunku, zniszczenia oraz zalania. Ponadto firma wprowadza rozszerzoną ochronę od nieszczęśliwych wypadków.

Orange: nowe oferty ubezpieczeniowe

Nowością w ofercie Orange jest sposób likwidacji szkody. Teraz klient dzwoni na infolinię ubezpieczyciela i tam jest kierowany do odpowiedniego punktu gdzie sprzęt zostanie naprawiony. Urządzenia może także wysłać pocztą. Oznacza to, że klient nie musi już sam szukać serwisanta i oddawać do niego sprzętu, ani gromadzić rachunków potwierdzających naprawę. Ubezpieczenie oferowane jest w trzech wariantach - od 7,99 zł przez 14,99 zł do 18,99 zł. Oferta została przygotowana we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta.

Oferta Orange dla klientów przed nieszczęśliwymi wypadkami została wzbogacona o ubezpieczenie "Aktywni na co dzień". Obejmuje ono trwałe inwalidztwo, śmierć ubezpieczonego oraz dodatkowo oparzenia i złamania na skutek nieszczęśliwego wypadku. Klienci mogą skorzystać z dwóch wariantów, które różnią się wysokością sumy ubezpieczenia wypłacanej w przypadku zgłoszenia szkody. Ubezpieczenie oferowane jest w dwóch wariantach - 18 zł i 26 zł. Oferta została przygotowana we współpracy z Amplico Life.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange: nowe oferty ubezpieczeniowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl