SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange wprowadza nowe pakiety komórkowe w cenie od 35 do 75 złotych. W promocji dostęp do serwisów muzycznych

Orange Polska wprowadził do oferty nowe plany komórkowe. Do dyspozycji są 4 pakiety w cenie od 35 do 75 zł miesięcznie różniące się głównie rozmiarami limitu internetowego. W ramach promocji użytkownicy otrzymują przez 3 miesiące dostęp do serwisów muzycznych poza pakietem internetowym, a także możliwość korzystnego zakupu smartfonów i sprzętu elektronicznego.

Article

Orange Polska zmienił dotychczasową ofertę związaną z usługami komórkowymi. Według operatora to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów w coraz bardziej cyfrowym świecie. Powiększone pakiety danych, Music Pass oraz dodatkowe gigabajty dla duetów i rodzin mają umożliwiać komfortowe korzystanie z internetu, przeglądanie treści multimedialnych, mediów społecznościowych oraz słuchanie muzyki w kraju i za granicą.

Użytkownicy mogą wybrać jeden z czterech nowych planów mobilnych dostępnych w ramach umowy na 24 miesiące. W najtańszym Planie Mobilnym 35 kosztującym 35 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne, jednak za wysłanie każdej wiadomości SMS/MMS musi zapłacić dodatkowo 0,20 zł. W tej taryfie do dyspozycji jest 30-dniowy pakiet internetowy o rozmiarach 3 GB.

W Planie Mobilnym 45 użytkownik w cenie 45 zł miesięcznie korzysta z darmowych połączeń telefonicznych oraz obsługi wiadomości SMS/MMS, w jednym okresie rozliczeniowym może też wykorzystać pakiet 7 GB danych internetowych.

W wypadku dwóch najdroższych pakietów (Plan Mobilny 55 – 55 zł oraz Plan Mobilny 75 – 75 zł) rozmowy i wiadomości są dostępne bez limitów, różnica pomiędzy ofertami dotyczy pakietu internetowego. W Planie Mobilnym 55 przysługuje 15 GB z pełną prędkością (później 1 Mb/s), a w Planie Mobilnym 75 do dyspozycji jest 30 GB przy najwyższej dostępnej przepustowości – po przekroczeniu limitu internet zwalnia do 1 Mb/s.

Nowe pakiety (z wyjątkiem najtańszego) są dostępne w niższych cenach dla użytkowników Orange Love – kosztują 25, 35 i 55 zł miesięcznie.

Music Pass w promocji i bonusy za przedłużenie umowy

Orange zapowiada, że klienci kupujący dowolny Plan Mobilny otrzymają bezpłatny nielimitowany transfer danych w ramach serwisów muzycznych tzw. Music Pass na trzy miesiące. Umożliwia on słuchanie muzyki w serwisach Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music bez zużywania pakietu danych z abonamentu w swoim planie. Po okresie promocyjnym usługa wyłącza się automatycznie.

Dodatkowo użytkownicy przedłużający umowę mogą wybrać jeden bonus: pakiet 5GB, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady lub Music Pass. Ulgi te przyznawane są na cały czas trwania umowy.

Z kolei klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 3 miesiące abonamentu za 0 zł i możliwość zakupu nowego telefonu w zestawie z drugim urządzeniem: słuchawkami, smartwatchem lub smartfonem za 1 zł.

W ofercie dla duetów i rodzin, przy zakupie dodatkowej karty SIM, oprócz comiesięcznej zniżki w wysokości 20 zł za każdą kolejną dokupioną kartę, klient otrzymuje dodatkowy pakiet danych 3GB na konto za łączenie usług w Planach Mobilnych i Orange Love na wspólnym koncie. Mogą z niego korzystać w kraju użytkownicy wszystkich kart SIM w ramach wspólnego konta, po wykorzystaniu paczki danych w swoim planie.

Przy zakupie więcej niż jednej karty SIM w tym samym dniu opłata aktywacyjna będzie naliczona tylko raz. Dodatkowo klienci ofert na kartę dołączający swoją usługę do istniejącego konta abonenckiego nie zapłacą opłaty aktywacyjnej.

Promocja na drugi telefon

Wraz z nowymi Planami Mobilnymi Orange przygotował ofertę zestawów urządzeń z nowymi smartfonami. W zestawach słuchawki bezprzewodowe Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon są dodawane za złotówkę przy zakupie wybranego Planu Mobilnego z telefonem.

Dokupując do nowego Planu Mobilnego 55 smartfon Samsung Galaxy A20e za 40 zł miesięcznie można wybrać: bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A lub Samsung Galaxy A10 za 1 zł. W promocyjnych cenach są także zestawy od Huawei: Huawei P30 lite ze smartwatchem Huawei GT Classic, Huawei P smart 2019 z Huawei Y5 2019, a także Huawei Y6 2019 ze smartfonem Huawei Y5 2019.

Tańszy roaming

Operator informuje także, że od 15 maja br. użytkownicy Orange Polska i nju mobile dzwoniący z Polski na numery stacjonarne i komórkowe w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego zapłacą nie więcej niż 1 zł za minutę połączenia.

W Planach Mobilnych Orange wprowadza dwa nowe pakiety na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady:

cykliczny, za 10 zł/mc, a w nim 100 minut na połączenia,
jednorazowy, za 20 zł/mc, a w nim 200 minut na połączenia. Pakiet obowiązuje przez 30 dni, można go aktywować wielokrotnie.

Poza tym klienci wyjeżdżający poza Unię Europejską mogą skorzystać z pakietów roamingowych, dzięki którym obniżą rachunki za internet, rozmowy, SMS-y i MMS-y:

Pakiet GO 150 zł: 150MB danych oraz 1,5 zł za minutę połączenia, SMS lub MMS.
Pakiet GO 500 zł: 500MB danych oraz 1,5 zł za minutę połączenia, SMS lub MMS.

Pakiety można aktywować we wszystkich nowych Planach Mobilnych, wcześniejszych Planach Komórkowych, Smart Plan LTE i Orange Love. Aby uniknąć nieprzewidzianych kosztów, po wykorzystaniu danych dostępnych w pakiecie możliwość korzystania z internetu zostanie zablokowana.

Oprócz nowych Planów Mobilnych Orange Polska wprowadził niedawno Flex, ofertę w formie aplikacji mobilnej. W I kwartale 2019 roku operator wypracował ponad 2,7 mld zł przychodów przy stracie netto wynoszącej 2 mln zł.  Liczba użytkowników usług komórkowych operatora wzrosła o 3,3 proc., o 40 tys. zwiększyło się grono klientów usług konwergentnych, zaś 958 tys. użytkowników korzysta z oferty telewizyjnej Orange.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza nowe pakiety komórkowe w cenie od 35 do 75 złotych. W promocji dostęp do serwisów muzycznych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl