SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe Plany Firmowe w Orange pozwalają elastycznie dobierać paczki usług

Orange Polska wprowadza nowe, elastyczne taryfy dla biznesu. W zaktualizowanych Planach Firmowych użytkownicy mogą dopasowywać usługi do bieżących potrzeb. Oferta obejmuje cztery podstawowe warianty.

Article

W paczkach biznes ma do wyboru m.in. usługi: Orange Smart Care Premium, CyberTarczę i pakiet połączeń międzynarodowych. W każdym Planie Firmowym są nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy w Polsce oraz paczka GB w Polsce i Unii Europejskiej (zależna od wybranego planu).

- Elastyczność małych i średnich firm, umiejętność zmiany i adaptacji, determinują silną pozycję small biznesu. Z naszych badań wynika, że przedsiębiorcy wybierając usługi, szukają przede wszystkim prostej i zrozumiałej oferty, na ten czynnik wskazuje blisko 40 proc. ankietowanych. Dlatego nasza najnowsza propozycja umożliwia comiesięczną zamianę paczek usług w ramach abonamentu tak, aby można było je dobierać zależnie od bieżących wyzwań - komentuje Bożena Leśniewska, wiceprezes zarządu ds. rynku biznesowego Orange Polska.

W nowych Planach Firmowych można wymieniać elementy taryfy w trakcie trwania umowy. Dostępne są cztery warianty: Plan Firmowy S (45 zł/mc), Plan Firmowy M (60 zł/mc w cenie z 1 paczką usług do wyboru), Plan Firmowy L (75 zł/mc z pakietem dwóch paczek usług w cenie) oraz Plan Firmowy XL (100 zł/mc z pakietem 3 paczek usług).

W ramach posiadanego abonamentu można wybierać spośród siedmiu paczek usług: Serwis Telefonu, Bezpieczna Firma, W Podróży, Połączenia Międzynarodowe, W Internecie, Połączenia na Ukrainę, W Biurze. Paczki można bezpłatnie i dowolnie zmieniać w ramach wybranego abonamentu w zależności od jego wielkości.

Serwis telefonu, czyli Orange Smart Care Premium to usługa, dzięki której uszkodzenie telefonu przestaje być problemem: urządzenia są naprawiane w autoryzowanych serwisach producentów, a przy poważnej awarii bez możliwości naprawy, raz do roku przysługuje prawo do wymiany telefonu. Tę paczkę można wybrać tylko w momencie podpisywania umowy. Nie można jej wymienić w trakcie umowy, ale w każdym momencie można z niej zrezygnować.

Bezpieczna Firma zawiera mobilną CyberTarczę, czyli usługę zwiększającą bezpieczeństwo korzystania z internetu w telefonie. Usługa po wykryciu zagrożenia blokuje je oraz powiadamia o próbie cyberataku. Paczka zawiera także podstawowe wsparcie IT, czyli zdalną pomoc informatyczną. Paczka w Podróży z kolei to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podróżują samochodem. W ramach tej usługi klienci otrzymują dostęp do Nawigacji Orange. Paczka zawiera także 100 minut na rozmowy w roamingu. Usługa działa w jednym z 10 krajów objętych usługą: Ukraina, Rosja, Szwajcaria, Chiny, Białoruś, Turcja, Izrael, USA, Serbia i Kanada. Minuty można wymienić na SMS-y lub MMS-y.

Paczka Rozmowy Międzynarodowe zawiera 250 minut do wykorzystania na połączenia z krajami Unii Europejskiej, Stanami Zjednoczonymi, Szwajcarią i Kanadą. Usługa działa tylko w przypadku połączeń z Polski na numer zagraniczny. Natomiast Paczka w internecie to dodatkowe 10 GB przyznawane co miesiąc, które można wykorzystać w dowolny sposób.

Operator oferuje także Paczkę połączeń na Ukrainę (40 minut do wykorzystania na telefony z Polski na Ukrainę) i Paczkę w biurze (zapewnia oprogramowanie Microsoft Office).

W 2019 roku Orange Polska zanotował wzrost przychodów o 2,9 proc. do 11,41 mld zł oraz zysku netto z 10 do 91 mln zł. Na koniec roku telekom obsługiwał 15,28 mln kart SIM, 1,37 mln klientów ofert konwergentnych oraz 520 tys. użytkowników Orange Światłowodu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe Plany Firmowe w Orange pozwalają elastycznie dobierać paczki usług

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl