SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange Polska podnosi prędkość światłowodu i zmienia ofertę Orange Love

Orange Polska podnosi prędkości internetu światłowodowego. Klienci Orange Love dostaną większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach.

Article

Od 18 czerwca Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love.  - Zwiększyliśmy szybkość światłowodu, a najniższa jego prędkość to teraz do 300/50 Mb/s (zamiast do 100/10). Kolejne prędkości to do 600/100 Mb/s (zamiast do 300/30) oraz do 1 Gb/s/ 300 Mb/s (zamiast do 1/100).  Pakiety telewizyjne i inne części składowe oferty nie uległy zmianie - podano w komunikacie. Ceny pakietów wyglądają następująco:

Operator powiększył także pakiety danych komórkowych we wszystkich ofertach Orange Love.

Orange Love to zestaw kilku usług. Oferta została wprowadzona ponad 2 lata temu, a obecnie korzysta z niej już ponad 1,2 mln klientów. W ramach pakietu klienci mogą wybrać: - internet domowy np. Orange Światłowód o prędkości do 1 Gb/s;  telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS w Polsce i Unii Europejskiej oraz internetem bez limitu GB (nawet 30 GB z pełną prędkością, potem prędkość do 1 Mb/s); - telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe w USA i Kanadzie; - telewizję z pakietem do 181 kanałów, w tym 113 w jakości HD oraz modem i dekoder w cenie pakietu.

W zależności od wybranego pakietu Orange Love z telewizją, klient ma możliwość skorzystania z pakietów telewizyjnych z oferty Orange, bez umowy terminowej i z pierwszym miesiącem gratis.

Po zmianach w ofercie Orange Love, klienci mogą teraz wybrać pakiety w następujących cenach:

Love Mini z internetem światłowodowym do 300 Mb/s i abonamentem komórkowym 7 GB (wzrost o 2 GB) w cenie 79,99 zł miesięcznie (bez zmian),

Love Standard złożony z 4 usług (internet domowy, TV do 104 kanałów, telefon domowy i komórkowy 7 GB - wzrost o 2 GB) dostępny za 109,99 zł miesięcznie (poprzednio - 99,90 zł),

Love Extra, w tym TV ze 168 kanałami (100 HD), aplikacją Orange TV Go i abonamentem komórkowym 15 GB (wzrost o 5 GB) za 149,99 zł miesięcznie (bez zmian cena),

Love Premium, w którym za 219,99 zł/mies. (bez zmian cena) można mieć 181 kanałów telewizyjnych (w tym 113 HD), dostęp do TV na urządzeniach mobilnych w Orange TV Go i HBO GO oraz abonament komórkowy 15 GB (wzrost o 10 GB)

W ofercie dla domu można także znaleźć pakiet złożony z 3 usług (internetu domowego, TV i telefonu domowego) w cenie 99 zł miesięcznie. Cena samego internetu w dowolnej technologii wynosi 59,99 zł miesięcznie przez cały czas trwania umowy (w światłowodzie dotyczy to opcji prędkości 300 Mb/s).

Ceny dotyczą umowy Orange Love na 24 miesiące, z rabatem za e-fakturę (5 zł) i zgodę marketingową (5 zł). Nie zawierają opłaty aktywacyjnej 49,99 zł.

 

- Dotychczas Orange Światłowód w prędkości do 100 Mb/s kosztował przez pierwszy rok 39,99 zł miesięcznie, a drugim 69,99 zł. To dawało średni koszt 54,99 zł, przy umowie na 24 miesiące. Obecnie Orange Światłowód do 300 Mb/s przez cały czas trwania umowy kosztuje 59,99 zł miesięcznie - wylicza biuro prasowe Orange.

W pierwszym kwartale br. Orange Polska zanotował ponad 2,7 mld zł przychodów i 2 mln zł straty netto. Liczba użytkowników usług komórkowych operatora wzrosła o 3,3 proc., o 40 tys. zwiększyło się grono klientów usług konwergentnych, zaś 958 tys. użytkowników korzysta z oferty Orange TV.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange Polska podnosi prędkość światłowodu i zmienia ofertę Orange Love

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Niech podniosą jakość usług
Najlepiej niech się zamkną razem ze swoim pakietem bo to dziadostwo które oferują jest poniżej krytyki
0 2
odpowiedź