SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange reklamuje program wydłużający życie telefonów. Za działania odpowiada Value Media

Wystartowała kampania promująca Orange Re, program Orange Polska wydłużający cykl życia telefonów komórkowych, modemów i routerów. Za działania mediowe odpowiada Value Media, a za kreację - Leo Burnett.

Article

Celem programu Re jest wdrażanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w odniesieniu do telefonów, modemów czy dekoderów telewizyjnych. Orange Polska chce w ten sposób motywować użytkowników do dłuższego korzystania z urządzeń, umożliwiając ich naprawę, przekazywanie do odnowy i ponownego użytkowania. W ramach programu realizowane są cztery konkretne działania, których nadrzędnym celem jest minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne: wydłużanie cyklu życia urządzeń (regeneracja - naprawa), zwracanie ich do obiegu (recykling – zwrot i recykling – odkup) oraz przywracanie im drugiego życia (renowacja - odnowa).

Program Re wpisuje się w realizowaną przez Orange Polska strategię zrównoważonego rozwoju, która stawia na transformację w kierunku niskoemisyjności. Kampania “Orange Re - Razem możemy zrobić coś dobrego dla planety” ma na celu zaangażowanie w tę zmianę także konsumentów.

- To nie tylko opowieść o tym, że marka Orange jest ekologiczna i odpowiedzialna. To zmiana paradygmatu dotyczącego zakupu nowego telefonu. Wspólnie z Orange, każdy może zrobić coś z korzyścią dla planety, ponieważ mniej wyprodukowanych urządzeń oznacza mniejsze zużycie zasobów naturalnych i niższe emisje gazów cieplarnianych. Chcemy realnie wpływać na postawy konsumentów, dając im gotowe rozwiązania i możliwość wyboru. To nasze zobowiązanie realnego działania zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju, którą przyjęliśmy już w 2021 roku - komentuje Paweł Patkowski, brand & marketing communication director Orange Polska.

Kampania realizowana jest w telewizji, kanałach digital oraz w social media. Za strategię, planowanie i zakup mediów jest odpowiedzialne Value Media. Agencja MarTech & e-commerce SalesTube realizuje działania z zakresu programmatic i koordynuje kampanię na platformie TikTok, w której również odpowiada za całość działań płatnych. Agencja kreatywna Labcon opracowała kreacje do kampanii rich mediowej, którą realizuje razem z SalesTube. Kreację reklam przygotowała agencja Leo Burnett (Publicis Groupe).

Dołącz do dyskusji: Orange reklamuje program wydłużający życie telefonów. Za działania odpowiada Value Media

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
you can do
W mojej opinii ich reklamy uderzają w neuroatypowych
odpowiedź