SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange: rabat na Neostradę przy zakupie Smart Planu z 4 kartami SIM

Orange rozszerza ofertę promocyjną planów abonamentowych o rabat w wysokości 70 zł miesięcznie, który pozwala w całości pokryć koszt abonamentu za Neostradę wraz z opłatą za utrzymanie łącza.

Article

Nowa oferta jest dostępna w ramach promocji pod nazwą „Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę”, adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych operatora - telefonu domowego lub Neostrady.

Dzięki nowemu rabatowi, w cenie jednego abonamentu - Smart Plan LTE Open w ofercie wspólnej - klienci Orange mogą otrzymać do 4 kart SIM dla całej rodziny, nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia do wszystkich w kraju, pakiet minut i MB na usługi międzynarodowe i w roamingu oraz 50 GB na mobilny internet i Neostradę o prędkości do 80 Mb/s.

Aby skorzystać z promocji, która jest dostępna do odwołania, należy podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę na usługi komórkowe Orange, wybierając w promocji Smart Plan LTE za 159,99 zł, w opcji bez telefonu. Od ceny abonamentu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy zawieranej na 24 miesiące, będzie naliczany rabat w wysokości 70 zł, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów korzystania z Neostrady wraz z opłatą za utrzymanie łącza lub na abonament za telefon domowy. W ten sposób klienci, którzy zdecydują się skorzystać z promocji i przenieść swoją rodzinę do Orange, będą mogli zaoszczędzić w sumie do 1400 zł.

Oprócz nowej promocji, klienci usług stacjonarnych Orange nadal mogą korzystać z rabatów w wysokości 30 zł i 50 zł dostępnych w pozostałych opcjach Smart Planów LTE Open bez telefonu, z abonamentem w wysokości 59,99 zł lub 129,99 zł. Dzięki nim, za swoje usługi komórkowe przez cały czas trwania umowy zapłacą co miesiąc odpowiednio 29,99 zł lub 79,99 zł.

Niezależnie od wybranego planu Smart Plan LTE Open bez telefonu, w cenie abonamentu są nielimitowane rozmowy z numerami we wszystkich krajowych sieciach telekomunikacyjnych, pakiet na mobilną transmisję danych w wysokości od 10 GB do 50 GB, 400 minut na połączenia i 100 MB na internet w roamingu na terenie UE, 100 minut na rozmowy międzynarodowe oraz od 1 do 4 kart SIM, w tym jedna przeznaczona do korzystania tylko z internetu mobilnego.

Dołącz do dyskusji: Orange: rabat na Neostradę przy zakupie Smart Planu z 4 kartami SIM

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
były klient
Od 4 msc nie mogę doprosić się w Orange nowej umowy. Obsługa zerowa, ciągle inne wersje i coraz gorsze oferty. Zero szacunku dla klienta.
odpowiedź