SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orange: tańsze rachunki z Orange Open także dla klientów telefonii stacjonarnej

Orange wprowadził nową ofertę dla klientów telefonii stacjonarnej, w ramach której mogą oni obniżyć swoje rachunki dzięki Orange Open.

Orange: tańsze rachunki z Orange Open także dla klientów telefonii stacjonarnej

Orange Open to oferta, dzięki której klienci korzystający z różnych usług stacjonarnych i mobilnych mogą co miesiąc otrzymywać rabat. Jego wysokość jest tym wyższa, im więcej usług mobilnych połączą w ramach Orange Open. Aby skorzystać z oferty należy połączyć w pakiet dwa produkty, w tym co najmniej jeden z oferty stacjonarnej i jeden lub dwa z oferty mobilnej.

Oferta obejmuje usługi z abonamentem za minimum 39 zł stacjonarne: Neostrada, Neostrada z TV, Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami, FunPack HD (Neostrada, telewizja, telefon), a teraz także telefon stacjonarny oraz usługi mobilne: telefonie komórkową oraz internet mobilny.

Połączenie usługi stacjonarnej (telefon lub internet) z jedną usługą mobilną (telefon lub internet) to 15 zł oszczędności miesięcznie, a z dwiema (telefon  i internet) - 30 zł co miesiąc.

Możliwości łączenia ofert oraz wysokość związanych z tym rabatów
 

Aby skorzystać z rabatów w Orange Open należy zamówić nową usługę stacjonarną lub mobilną Orange albo przedłużyć dotychczasową umowę na jedną z nich. Dodatkowo klienci, którzy używają więcej niż jednego telefonu komórkowego czy dostępu do mobilnego internetu, mogą liczyć na dodatkowe rabaty w promocji Orange Open Family. Jeśli do posiadanego telefonu komórkowego dokupią drugi - otrzymają 10 zł rabatu. Kolejne 10 zł można otrzymać w przypadku zakupu trzeciego telefonu.

Podobna zasada obowiązuje przy zakupie internetu mobilnego Orange Free. Jeśli klient korzysta już z tej usługi i dokupi kolejną lub kolejne dwie, zaoszczędzi co miesiąc odpowiednio 10 lub 20 zł. Każdy klient może w ten sposób obniżyć rachunki o 40 zł miesięcznie.

Rabaty wynikające z promocji Orange Open i Orange Open Family łączą się, dzięki czemu co miesiąc można zyskać do 70 zł zniżki.

Ponadto klienci korzystający z Orange Open zyskują bezpłatny, nielimitowany dostęp do serwisu muzycznego Deezer z ponad 20 milionami utworów muzycznych. Nie ponoszą też żadnych opłat za transmisję danych związaną z pobieraniem muzyki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange: tańsze rachunki z Orange Open także dla klientów telefonii stacjonarnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl