SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości" - Infor

Grupa Wydawnicza INFOR sp. z o.o., wydawca  dziennika "Gazeta Prawna" oraz ponad 40 czasopism z zakresu prawa, podatków i gospodarki, to także jedna z największych polskich firm organizujących szkolenia. Wchodzące w jej skład Centrum Edukacji Gospodarczej Infor Training uzyskało certyfikat "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości".

Certyfikaty przyznane zostały po raz pierwszy przez Kapitułę Programu Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości na podstawie badania opinii klientów przeprowadzonego przez firmę Data Group, która od 4 lat prowadzi systematyczne badania rynku szkoleniowego, propagując postawę zorientowaną na klienta.

Audytowi w związku z konkursem poddało się 48 firm szkoleniowych, w tym 9 szkół językowych. Metodą wywiadu telefonicznego przebadano 493 przedstawicieli przedsiębiorstw, głównie HR menedżerów, dyrektorów firm personalnych, kierowników liniowych oraz rzadziej prezesów firm i uczestników szkoleń. Każdy z organizatorów szkoleń przystępujących do badania był zobowiązany podać listę 20 instytucjonalnych aktualnych klientów korzystających z jego usług od stycznia 2001 r. Do tych właśnie klientów zgłaszali się przedstawiciele Data Group przeprowadzający badanie. Jak wynika z raportu 6 firm szkoleniowych i 3 językowe nie spełniło wymagań związanych z wysokim standardem jakości szkoleń.

Certyfikat I edycji "Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości" otrzymały 34 firmy szkoleniowe, w tym 7 w kategorii "szkolenia otwarte i zamknięte, z przewagą szkoleń otwartych". Najważniejsze cechy, o których mówili klienci Centrum Edukacji Gospodarczej Infor Training, to profesjonalizm, szeroka, dobrze przygotowana oferta szkoleniowa, wykwalifikowani trenerzy oraz dobra organizacja i solidność.

Certyfikat uzyskany przez Centrum Edukacji Gospodarczej INFOR Training jest tym cenniejszy, że o jego przyznaniu nie decydowały informacje podawane przez zgłaszających się do audytu, ale opinie klientów - najważniejsza i najbardziej miarodajna ocena rynkowa.

Centrum Edukacji Gospodarczej Infor Training szkoli rocznie ponad 16 tysięcy osób. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu finansów, prawa, rachunkowości, zarządzania i sprzedaży. W zestawieniu firm szkoleniowych wg wielkości przychodów ze sprzedaży w 2001 roku na 153 firmy szkoleniowe Centrum Edukacji zajęło 6 miejsce z kwotą przychodów netto 10 200 tys. zł.

W rankingu miesięcznika "Profit" Centrum Edukacji Gospodarczej Infor Training zajęło drugie miejsce w Polsce w kategorii "szkolenia z zakresu rachunkowości i finansów".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości" - Infor

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl