SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cztery oblicza Roberta Kubicy w reklamie Orlen Paczki

"Ciesz się tym, co nadejdzie" to hasło kampanii reklamowej usługi Orlen Paczka, z udziałem polskiego kierowcy F1 Roberta Kubicy. Akcję przygotowała agencja Heart&Brain.

Article

Kampania z udziałem Roberta Kubicy potrwa do 23 grudnia. Materiały promocyjne są dostępne w Internecie, mediach społecznościowych, w prasie, na billboardach i autobusach. Na antenie ogólnopolskich, jak i lokalnych rozgłośni można usłyszeć specjalnie przygotowane spoty radiowe.

Orlen Paczka to sieć ponad 6 tysięcy punktów odbioru paczek, szybki czas dostawy, atrakcyjne lokalizacje i aż 3 dni na odbiór. W najnowszej kampanii promocyjnej PKN Orlen, Robert Kubica prezentuje największe zalety tej nowej usługi.

W reklamie Robert Kubica występuje w kilku rolach, w każdej odbierając Orlen Paczkę.

Sieć „Orlen Paczka" obecnie obejmuje około 1100 stacji Orlen ponad 1000 kiosków Ruchu, prawie 4000 punktów partnerskich oraz około 300 automatów paczkowych, które są dostępne przez całą dobę. W ramach usługi działa też specjalna aplikacja mobilna, która umożliwia śledzenie paczek oraz zdalne otwieranie skrytek.

Kampanię przygotowała agencja Heart&Brain.

Orlen rozwija usługi paczkowe

- Usługa „Orlen Paczka" wystartowała pod koniec września. W kolejnych latach planujemy dalszą, intensywną rozbudowę sieci punktów odbioru. Do końca 2022 roku będzie można skorzystać z ok. 2000 automatów paczkowych na terenie całego kraju oraz punktów partnerskich. Orlen Paczka to ważny projekt, który wpisuje się w plan rozwoju naszej działalności detalicznej – mówi Patrycja Klarecka, członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży detalicznej.

Orlen wspiera Roberta Kubicę w F1, ma także indywidualną umowę sponsorską z kierowcą wyścigowym. Kierowca przez ostatnie dwa lata wystąpił w wielu kampaniach reklamowych firmy,  promował „tanie tankowanie”, wziął też udział w akcji edukacyjnej „#DobryKierowca”.

We wrześniu br. PKN Orlen ogłosił, że do 2030 roku przeznaczy blisko 11 mld zł w rozwój działalności detalicznej, inwestując m.in. w urządzenia do przyjmowania i wydawania paczek pod nazwą Orlen Paczka. Zainstalował już 200 takich automatów, za rok chce ich mieć 2 tys.

Orlen postawił już automaty paczkowe w kilku polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Płocku, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Są one zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, dostępnych przez całą dobę. I działają podobnie do tych, jakie ustawia w całej Polsce InPost. Różnicą między InPostem, a Orlenem jest m.in. to że klienci mają trzy dni robocze na odebranie swoich paczek, czyli więcej niż oferują inni operatorzy.

Dołącz do dyskusji: Cztery oblicza Roberta Kubicy w reklamie Orlen Paczki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl