SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

otoMoto.pl w nowej wersji

Należący do Grupy Allegro serwis otoMoto.pl pojawił się w zmienionej odsłonie. Jednocześnie został udostępniony w wersji mobilnej.

W nowej wersji otoMoto.pl na stronie głównej jest mniejsze pole wyszukiwarki, za to po lewo pojawiło się menu z najważniejszymi kategoriami wystawianych ofert oraz najpopularniejszymi modelami. Nadal prezentowane są promowane oferty i oferta dnia.

Natomiast schemat strony z konkretną ofertą został podzielony na dwie kolumny. Po prawo znajdują się zdjęcia wystawianego sprzętu, a po lewo - jego szczegółowy opis.

otoMoto.pl jest również dostępne w wersji mobilnej - pod adresem m.otomoto.pl.

Zamieszczający ogłoszenia motoryzacyjne serwis otoMoto.pl to najpopularniejsza strona z tej kategorii w Polsce - w marcu br. odwiedziło go ok. 4 mln użytkowników (zobacz szczegółowe dane z Megapanelu PBI/Gemius).

Dołącz do dyskusji: otoMoto.pl w nowej wersji

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
andserf15
ta nowa wersia to nieporozumienie !!!!!
0 0
odpowiedź
User
panimonika
Popsuliście to co było wygodne. Teraz latam to na lewo to na prawo i nic z tego nie wynika. W poprzedniej wersji widoczne dane były przejrzyste.
O Panie, wróć nam starą wersję!!!!
0 0
odpowiedź
User
angelaw77
do d.... ta nowa wersja. Chcemy starej!!!!
0 0
odpowiedź