SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Otwieramy granice, otwieramy głowy"

Idea sponsorem Konkursu Dyrektor Personalny Roku

Polska Teeofnia Komórkowa Centertel, operator sieci IDEA od 1999 r. jest sponsorem konkursu Dyrektor Personalny Roku, organizowanego przez firmę doradztwa personalnego BIGRAM oraz dziennik "Rzeczpospolita".

W dniu 20 kwietnia 2004 r. Jury konkursu wyłoniło najlepszego Dyrektora Personalnego Roku 2003, a także przyznało dwa wyróżnienia.

Dyrektorem Personalnym Roku 2003 została pani Katarzyna Niezgoda-Walczak - zarządzająca pionem zasobów ludzkich w Banku BPH S.A.

Wyróżnienia otrzymali:

Pan Jacek Połącarz - Dyrektor personalny firmy Górażdże Cement S.A. oraz Profesor Witold Małachowski - Członek zarządu w Volkswagen A.G. w Polsce Z sylwetkami zawodowymi zwycięzców i pozostałych laureatów można zapoznać się na stronie www.bigram.pl/dyrektor

W roku 2000 główną laureatką konkursu została Magdalena Gera - Pikulska, Dyrektor Pionu Zarządzania Personelem PTK Centertel, która od trzech lat - zgodnie z regulaminem konkursu - uczestniczy w pracach Jury.

Konkurs Dyrektor Personalny Roku narodził się w 1995 roku. Jest kierowany do praktyków odpowiedzialnych za politykę personalną w firmach polskich i zagranicznych. Ma zasięg ogólnokrajowy. Uczestniczą w nim reprezentanci wysokiego i średniego szczebla zarządzania kadrami. Do tegorocznej edycji - według organizatorów - zgłosiła się rekordowa liczba uczestników.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci IDEA wspiera istotne inicjatywy kulturalne i sportowe, obejmując w ostatnim czasie swoim mecenatem m.in.: Międzynarodowy Festwial Teatralny Malta, wystawy: 'Pablo Picasso - ceramika, grafika, arrasy', 'W hołdzie Picasso - od Miro do Lichtensteina' oraz Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, wystawę rzeźb Igora Mitoraja, koncert Klausa Schultze w Poznaniu, wystawę "idea Leonarda. Geniusz i jego machiny", wystawę "Mendini" w Poznaniu oraz sponsorując m.in.: turniej tenisowy Idea Prokom Open, regaty żeglarskie Idea Gdynia Sailing Days, drużynę koszykarzy Idea Śląsk Wrocław, wyścig kolarski 'Idea Mazovia Tours' i zawodową drużynę kolarską Legii Warszawa, konkurs "Kierowca na szóstkę", załogę regatową The Race'2004 kpt. R. Paszke.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Otwieramy granice, otwieramy głowy"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl