SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Owieczki marki Lambi

W ciągu ostatnich dwóch weekendów odwiedzających Centra Handlowe Geant i King Cross w Warszawie i Krakowie witały góry papieru toaletowego Lambi oraz ... beczenie owieczek.

To wynik działania agencji field marketing SG Marketing Services, która przygotowała dla swojego Klienta, firmy Metssä Tissue, serię eventów promujących wizerunek produktów marki Lambi. W centrach handlowych Apsys w całej Polsce przez 7 kolejnych weekendów odbywać się będą imprezy pod hasłem "Wielka Góra Lambi". W każdy weekend imprezy odbywają się w 2 kolejnych centrach. Pierwsze aktywacje odbyły się 13 i 14 września w Centrum Geant Ursynów i Forcie Wola w Warszawie oraz 20 i 21 września w Centrum Janki i Centrum King Cross w Krakowie.

W sobotę i niedzielę w galeriach handlowych Apsys stoją Wielkie Góry Lambi i zagrody, przy których hostessy ubrane w miękkie, białe, futrzane kombinezony informują o produktach marki Lambi i zapraszają dzieci do zabawy i karmienia owieczek. Przez cały weekend w centrach organizowane są konkursy sprawnościowe dla dzieci. Ponadto dzieci, których rodzice nabyli produkty marki Lambi, mogą zrobić sobie zdjęcia z owieczkami i poprosić o pomalowanie buzi "w owieczkę". Zabawom dla dzieci towarzyszy konkurs dla konsumentów polegający na odgadnięciu, ile wizerunków owieczki znajduje się na opakowaniach papieru budujących Wielką Górę. Konkurs ma na celu aktywację sprzedaży, jednak głównym zadaniem całej akcji jest przede wszystkim zapoznanie potencjalnych konsumentów z produktami Lambi i przedstawienie wizerunku marki. "Odwiedzający byli bardzo zainteresowani naszą aktywacją, co potwierdziło nasze przekonanie o dużej sile perswazji Wydarzeń Specjalnych organizowanych przez nas w centrach Apsys" - powiedział Przemysław Hopfer, dyrektor generalny SG Marketing Services. Wydarzenia Specjalne to nowy projekt marketingowy pozwalający na dotarcie do 1 miliona potencjalnych klientów poprzez eventy organizowane w galeriach handlowych zarządzanych przez Apsys.

Chusteczki higieniczne, papier toaletowy oraz papierowe ręczniki kuchenne to produkty firmy Metssä Tissue należące do grupy premium, obecne na polskim rynku od kwietnia br. Odznaczają się wyjątkową jakością, miękkością i chłonnością. Wszystkie produkty są idealnie białe, a dzięki użyciu jako surowca stuprocentowo czystej, nieodbarwionej chemiczne celulozy, są również niezwykle delikatne i hypoalergiczne. O luksusowym charakterze produktów świadczą również walory dekoracyjne: przede wszystkim perfekcyjna biel surowca, tłoczona techniką decor embossingu owieczki Lambi oraz zastosowany do produkcji ręczników nowy nadruk w czterokolorowe motylki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Owieczki marki Lambi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl