SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Panorama Dolnośląska ma nowe kierownictwo

Od 1 września nowym redaktorem naczelnym jest Maciej Wełyczko.

Wełyczko od początku sierpnia pełnił obowiązki red. naczelnego. Zastępcą redaktora naczelnego jest Łukasz Medeksza. Sekretarzem redakcji - Adam Kłykow.

Maciej Wełyczko ma 35 lat. Od połowy lat 90. współpracował z prasą lewicową - "Trybuną" i tygodnikiem "NIE". W latach 2002-2003 był szefem dolnośląsko-opolskiego oddziału "Trybuny". Ostatnio był m.in. asystentem europosła Józefa Piniora. Jest także działaczem społeczności żydowskiej w Polsce, stypendystą fundacji z Izraela i USA.
Łukasz Medeksza ma 32 lata. Od 2000 r. pracuje w dolnośląskiej prasie (kolejno: "Gazeta Wyborcza", "Gazeta Wrocławska", "Słowo Polskie"). Od 2002 r. zajmuje się dziennikarstwem politycznym. W "Panoramie Dolnośląskiej" jest od początku, czyli od lata 2004.

Adam Kłykow ma 55 lat. Jest dziennikarzem od 37 lat. Przez ostatnie ćwierć wieku związany był z jedną gazetą, która wychodziła kolejno pod kilkoma postaciami: wpierw jako "Gazeta Robotnicza", potem "Gazeta Wrocławska", ostatnio "Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska".

Pierwszy numer "Panoramy Dolnośląskiej" ukazał się 7 września 2004 r. To kolorowy tygodnik opinii. Wychodzi we wtorki. Jego wydawcą jest spółka "Panorama". Prezesem spółki jest Jerzy Gierłachowski.

Głównym celem nowego kierownictwa redakcji jest zwiększenie atrakcyjności gazety i - co za tym idzie - zwiększenie sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Panorama Dolnośląska ma nowe kierownictwo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl